Presoterapija – Kompiuterizuotas Presomasažas

Kas yra Presoterapija ir kam ji rekomenduojama?

Presoterapija arba presomasažas – tai dar viena metodika, naudojama kovojant prieš svarbiausią moterų priešą – celiulitą. Tačiau presoterapijos galimybės tuo neapsiriboja. Ji ypatingai rekomenduojama po venų varikozės šalinimo operacijų ar tiesiog dirbant fizinį darbą, susijusį su ilgalaikiu stovėjimu. Presoterapija ypač tinka tiems asmenims, kuriems negalima daryti limfodrenažo, elektrostimuliacijos ar ultragarsinių procedūrų.
Presoterapija sėkmingai derinama su kitomis kūno modeliavimo procedūromis bei  įjungiama į kombinuotas individualias programas mūsų GK Klinikos Kūno modeliavimo laboratorijoje.

Kaip veikia presoterapija?

Presoterapija ypatingai stipriai veikia limfinę sistemą: jos metu suspaustas oras, paduodamas per specialias manžetes tam tikru spaudimu. Šis spaudimas kontroliuojamas kompiuteriu. Priklausomai nuo veikimo zonos, kojoms naudojami ilgi specialūs batai, pilvui ir šlaunims – platus diržas, rankoms – ilgos pirštinės. Elastingos manžetės, reguliuojant aukštą ir žemą slėgį, mechaniškai veikia  odą ir kūno raumenis, giliąsias kraujagysles ir limfagysles. Kompresijos ir atsipalaidavimo periodas trunka  nuo 30 sekundžių iki 2 minučių. Mažinant spaudimą, gerėja kraujotaka odoje ir raumenyse.
Limfinė sitema ne tik maitina ir apsaugo mūsų organizmą, bet ir išvalo jį. Presomasažas pašalina iš mūsų organizmo skysčio perteklių ir kenksmingąsias medžiagas, atstato vandens balansą, normalizuoja tarpląstelinio skysčio ir limfos cirkuliaciją. Taip pat tai gerina ir kraujo apytaką mūsų organizme, o tuo pačiu aktyvuoja medžiagų apykaitos procesus odoje ir riebalinėse ląstelėse. Formuojant kūno kontūrus, presoterapija padeda atsikratyti pabrinkimų, sumažina kūno apimtis, efektyviai kovoja su celiulitu ir nutukimu, daro odą lygią ir stangrią.

Kiek trunka presoterapijos seansai?

Presoterapijos seanso trukmė iki 45 minučių. Dažniausiai rekomenduojamas kursas iš 10-15 procedūrų, kas 2- 3 dienas. Jei reikia, pakartotinas kursas skiriamas po 5-6 mėnesių.
Po presoterapijos procedūrų, moterys ne tik jaučia lengvumą kojose ir visame kūne, bet ir jaučiasi pailsėjusios, energingos, žvalios.

 

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.