Profesionalūs gilieji odos nusluoksniavimai – pilingai

Lygi, graži oda visada buvo ir yra jaunystės bei grožio atspindys. Vienas iš būdų ją padaryti tokią – tai profesionalūs gilieji ir vidutinio gylio odos nusluoksniavimai (pilingai). Tai vienas iš seniausių pasaulio metodų, įrašai apie jį buvo rasti Ebero Papiruse jau 1500 pr.Kr.

Odos nusluosniavimai (pilingai) naudojami odos struktūrai pagerinti ir jos trūkumams (smulkioms raukšlelėms ir raukšlėms, pigmentacijos sutrikimams, paviršiniams spuogų paliktiems randams ir išbėrimams) mažinti. Tai viena iš antisenėjimo programos sudedamųjų dalių.

pilingaipilingai

Kuo ypatingas GK Klinikoje naudojamas odos nusluosniavimo (pilingo) metodas?

Tai ypatinga kompleksinė odos nusluoksniavimo sistema, kuri veikia džiovindama odos sluoksnius, oda nusluoksniuojama vidutiniškai arba giliai iki 0,6- 0,8 mm gylio, šalutiniai efektai po procedūros reti. Pilingai atliekami tik gydytojo.

Kaip veikia odos nusluoksniavimas?

Tai unikali odos nusluoksniavimo technika, kurios metu didelės koncentracijos cheminių rūgščių ir kitų aktyvių cheminių medžiagų preparatai, užtepami ant gydomų vietų. Pilingai greitai pašalina pakenktų negyvų ląstelių sluoksnį, atidengdami giliau esančią šviežią, nepakenktą odą. Toliau specialiais cheminiais preparatais veikiami dar gilesni odos sluokniai. Taip veikiama oda iki norimo gylio ir norimų rezultatų. Oda tampa sveikesnė, standesnė ir stangresnė, sumažinamos raukšlelės, išsilygina odos spalva.

odos nusluoksniavimasodos nusluoksniavimasodos nusluoksniavimasodos nusluoksniavimas

 

Kam reikalinga konsultacija?

Prieš procedūrą Jūs kartu su specialistu aptarsite, kokią sritį norėtumėte gydyti, kokių rezultatų tikitės, kaip atrodysite po gydymo. Kiekvienu individualiu atveju gydytojas parinks Jums tinkantį procedūrų grafiką ar jų kombinaciją. Gydymo grafikas gali būti labai įvairus.

Visada labai svarbu pasikonsultuoti su procedūrą atliekančiu gydytoju. Tik jis gali įvertinti Jūsų veido odos pakitimus, tipą ir, išklausęs Jūsų norus, pasiūlyti Jums labiausiai tinkantį operacijos ar procedūros būdą bei suteikti smulkią ir išsamią informaciją. Gal išklaususi paciento norus ir įvertinęs esamus pokyčius, gydytoja pasiūlys veido odos frakcinį atnaujinimą FRAXEL® lazeriufotoatjauninimą ar raukšlių korekciją injekciniais botulino toksino preparatais, ar audinių užpildų preparatais ar pasiūlys derinti kelis šiuos būdus. O gal Jums labiausiai tiks veido patempimo (Facelift) plastinė operacija ar BIONUTRILIFT procedūra?

Konsultacijos metu reikėtų nurodyti, kokius vaistus vartojate, kokias operacijas turėjote. Nepamirškite pasakyti, jei turite kokią alergiją vaistams, kosmetikai ar cheminėms medžiagoms.

Kuriose srityse galima atlikti odos nusluoksniavimo procedūrą?

Ši procedūra atliekama veido, kaklo, plaštakų dorsaliniuose paviršiuose, alkūnių srityse.

Kiek trunka odos nusluoksniavimo procedūra?

Procedūra atliekama etapais, kelias dienas iš eilės. Procedūros trukmė priklauso nuo to, kokio efekto Jūs norite. Kiekvienu individualiu atveju mūsų specialistas parinks labiausiai Jums tinkantį procedūros režimą.

Kaip vyksta sveikimas po procedūros?

Paprastai pirmą savaitę oda būna intensyvesnės rausvos spalvos, kiek jautresnė. Gali būti nedidelis patinimas. Po procedūros mes Jums skirsime specialią priežiūrą ir priemones. Po procedūros būtinai naudokite saulės apsaugos priemones, kurių apsaugos faktorius ne mažesnis kaip SPF 50+.

Ar odos nusluoksniavimas Jums tinka?

Paklauskite mūsų specialisto. Jei turite kokių klausimų, skambinkite į GK Kliniką tel. +370 52553353 ir susitarkite dėl privačios gydytojo konsultacijos. Konsultacijos metu specialistui pasakysite, kokio rezultato norėtumėte, ką norėtumėte pakeisti. Tai padės gydytojui geriau suprasti ir įvertinti Jūsų troškimus bei patarti, ar ši procedūra Jums tinka.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.