„Trombocites autocell injections” procedūros plaukų slinkimui gydyti

Mūsų GK Klinikoje jau daugiau kaip septyni metai taikoma „Trombocites autocell injections” terapija plaukams , per tuos metus sukaupta neįkainojama patirtis šioje srityje. Puikūs gydymo rezultatai ir daugybė patenkintų pacientų  per tuos metus įrodė, kad „Trombocites autocell injections” yra saugi, neinvazinė ir efektyvi procedūra tiek plaukų slinkimui gydyti, tiek ir bendrai išplonėjusiems ir silpniems plaukams  atstatyti.

Kas yra  „Trombocites autocell injections” procedūros plaukams?

„Trombocites autocell injections” autologinių ląstelių injekcijos plaukams (autologinės ląstelės paimamos iš paciento kraujo) – progresyvus, efektyvus ir saugus metodas, skirtas tiek sustabdyti plaukų slinkimą ir jį gydyti, tiek ir bendrai sustiprinti plaukus bei atstayti jų tankumą bei padidinti plaukų skaičių.

Trombocites autocell injections

Kada ir kokiu tikslu atliekamos „Trombocites autocell injections” procedūros plaukams ?

„Trombocites autocell injections” autologinių ląstelių injekcijos atliekamos norint sustabdyti plaukų slinkimą, prie įvairių slinkimo rūšių, dažniausiai pie androgeninio nuplikimo (tai sudėtinė androgeninio nuplikimo gydymo dalis), taip pat profilaktiškai. „Trombocites autocell injections” procedūros plaukams yra vena sudėtinių gydymo dalių atliekant plaukų transplantaciją tiek moderniu FUE, tiek klasikiniu FUT būdu.

Dažnai „Trombocites autocell injections” procedūros atliekamos ir norint atsatyti plaukų tankį, vešlumą, skaičių taip pat ir bendrai stiprinti paukus.

Kaip veikia plaukus „Trombocites autocell injections” procedūros?

Jau po pirmosios procedūros sulėtėja plaukų slinkimas, o  po kelių procedūrų jis pilnai dingsta. Atsistato plaukų struktūra, storis, plaukai tampa vešlesni, storesni, normalizuojasi riebalinių liaukų darbas, pradeda augti nauji plaukai, dėl to plaukai pastebimai tankėja. Plaukų svogūnėlai pereina į augimo fazę ir daugiau neberetėja. Pacientams, siekiantiems, kad poveikis būtų didesnis,  „Trombocites autocell injections” autologinių ląstelių injekcijos derinamos su mezoterapijos procedūromis, plaukų mikrotransplantacija FUE , t. y. su  ar kitomis  gydomosiomis procedūromis.

Kaip atliekamos  autologinių ląstelių injekcijos plaukams?

Procedūros metu iš venos paimamas nedidelis kraujo kiekis (dažniausiai apie 27 ml). Kraujas specialiai paruošiamas ir iš jo išgaunamas trombocitų koncentratas (Trombocites autocell injections). Jame esančių trombocitų koncentracija net iki 9,3 karto didesnė, palyginti su įprastu trombocitų kiekiu kraujyje.

Nustatyta, kad kraujyje cirkuliuojantys trombocitai atsakingi už audinių regeneraciją ir, šiuo atveju, už naujų plauko svogūnėlių formavimasi. Trombocitų sudėtyje yra įvairių augimo faktorių, kurie ima veikti iškart, kai tik trombocitai suaktyvinami. Šie augimo faktoriai labai svarbūs stimuliuojant naujų plauko svogūnėlių susidarymą ir naujų plaukų augimui.

Ar tai skausminga procedūra ir kiek ji trunka?

Kadangi pats ląstelių leidimas užtrunka apie nepilną minutę, procedūra tikrai nespėja išvarginti pacientų. Kai paruošiamas autologinių trombocitų koncentratas, gydytojas specialia mikroadatėle suleidžia gautą priemonę tiesiai į reikiamas galvos sritis. Vidutinė gydymo trukmė su paruošimu – apie 30  minučių.

Kaip atrodysiu iš karto po PRP injekcijų?

Po procedūros veido oda gali būti skausminga ir jautri, retkarčiais gali patinti. Gali atsirasti nedidelių mėlynių. Visada gydytojas rekomenduos priemones, galinčias greitai palengvinti nepageidaujamus reiškinius ir simptomus.

Kiek  PRP procedūrų rekomenduojama atlikti?

Trombocitų koncentratas išsiskiria tuo, kad rezultatui pasiekti reikia tik keletos procedūrų. Profilaktiškai ją rekomenduojama atlikti 1–2 kartus per metus tam, kad būtų išlaikytas maksimalus rezultatas. Kiekvienu individualiu atveju specialistas sudarys ir parinks labiausiai tinkamą ir didžiausią efektą duodantį gydymo planą.

Ko reikėtų vengti po (Trombocites autocell injections) procedūrų plaukams?

Gydymo dieną po (Trombocites autocell injections) procedūros negalima plauti plaukų. Dvi savaites po procedūros reikėtų vengti antiuždegiminių ir antihistamininių vaistų.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.