Raukšlių korekcija audinių užpildais

Jeigu jau pavargote nuo tų ryškių raukšlių, einančių nuo nosies link lūpų kampo, ar gal pavienės raukšlės neduoda Jums ramybės?

Vienas iš sprendimų – RAUKŠLIŲ KOREKCIJA AUDINIŲ UŽPILDAIS, tai:

  • Puikus efektas;
  • Minimalus diskomfortas;
  • Labai mažai pašalinių reiškinių;
  • Galite iškart grįžti į darbą.

Audinių užpildai akimirksniu sušvelnina ir išlygina atskiras raukšles, ar smulkias raukšleles suteikia veido bruožams švelnumo.

Raukšlių korekcija užpildais RAUKŠLIŲ KOREKCIJA AUDINIŲ UŽPILDAIS

GK Klinikoje galite pasirinkti įvairius, tik geriausios kokybės audinių užpildus:

1. hialurono rūgšties (FILORGA ART FILLER FINE LINES,  FILORGA ART FILLER UNIVERSAL, FILORGA ART FILLER LIPS, FILORGA ART FILLER VOLUME, JUVEDERM);
2. pusiau sintetinius (ELLANCÉ, RADIESSE).

Visi GK Klinikoje vartojami audinių užpildai yra negyvulinės kilmės.

Hialurono rūgšties užpildai – sudaryti iš hialurono rūgšties (ji įeina į daugelį mūsų organizmo audinių, pvz: kremzlės, raiščių ir kt., sudėtį). Jie natūralesni mūsų organizmui, bet greičiau organizmo suskaidomi ir pašalinami (prilausomai nuo gamintojo efektas trunka apie 9-13 mėnesių).

Pusiau sintetiniai audinių užpildai – sudaryti iš hialurono rūgšties ir jame esančių nesirezorbuojančių akrilinio hydrogelio mikrodalelių. Dėka tokios sudėties organizmas juos ne taip greitai suskaido ir pašalina (efektas trunka iki kelių metų ir ilgiau).

Kaip veikia raukšlių korekcija audinių užpildais?

Audinių užpildai leidžiami į giliuosius odos sluoksnius:

  • savo tūriu iškelia raukšles, jas išlygina, sušvelnina;
  • stimuliuoja naujų kolageno skaidulų susidarymą (skatina odą pačią lyginti raukšleles).

Ar saugi raukšlių korekcijos procedūra?

Lietuvoje audinių užpildai saugiai ir efektyviai vartojami jau daugiau kaip dešimtmetį. Jais galima ne tik sušvelninti, bet ir visai išlyginti kai kurias veido raukšles (pvz.: ypač jie tinka raukšlėms, einančioms nuo nosies link lūpų kampo), pastorinti lūpas, pakoreguoti jų formą, bet ir pakoreguoti veido formą (paryškinti skruostikaulius ar smakrą, padailinti jų formą). Kiekvienais metais tūkstančiai pacientų naudoja šį gydymo metodą. Taigi, jis greitai tapo labai populiariu metodu koreguoti matomus senėjimo požymius.

Kam reikalinga konsultacija?

GK Klinikoje plastikos specialistas Jus nuosekliai apžiūrės, įvertins esamus odos pokyčius, raukšles, jų kilmę, gylį ir t.t.

Plastikos chirurgas supažindins Jus su visais šios procedūros ypatumais. Kartu aptarsite norimą rezultatą. Kiekvienu atveju specialistas individualiai padės pasirinkti Jums tinkančius audinių užpildus, aptarsite jų privalumus ir trūkumus.

Konsultacijos metu reikėtų nurodyti, kokius vaistus vartojate, ar nesirgote lūpų paprastąja pūsleline (herpes), neturite polinkio hipertrofiniams randams, nesergate autoimuninėmis ligomis ar nevartojate Aspirino ir kitų kraujo krešėjimą veikiančių vaistų. Nepamirškite pasakyti, jei turite kokią alergiją vaistams.

Kaip vyksta procedūra?

Specialus audinių užpildų gelis suleidžiamas į odą. Audinių užpildai savo tūriu iškelia raukšles, taip ją išlygindami ir sušvelnindami. Rezultatai matomi iš karto!

Ar skausminga raukšlių korekcijos audinių užpildais procedūra?

Paprastai prieš procedūrą oda nujautrinama specialiu kremu, todėl diskomfortas būna minimalus.

Ar yra pašalinių efektų po procedūros?

Kartais po procedūros injekcijos vieta gali kiek patinti, parausti, gali kiek perštėti, tempti. Paprastai šie pojūčiai išnyksta per kelias dienas. Tam, kad to išvengtumėte, griežtai laikykitės gydytojo nurodymų po procedūros.

Kaip sužinoti ar ši procedūra Jums tinka?

Paklauskite mūsų gydytojo. Jei turite kokių klausimų, skambinkite į mūsų GK Kliniką tel. +370 52553353 ir susitarkite dėl privačios gydytojo konsultacijos. Po trumpos apžiūros gydytojas nuspręs, ar šis gydymo būdas Jums tinka.

Raukšlių korekcija užpildaisRaukšlių korekcija užpildais

 

 

 

 

 

 

 

Raukšlių korekcija užpildaisRaukšlių korekcija užpildais

 

 

 

 

 

 

Prieš  ir Po, Gyd. Gytė Grigonyė-Babajan

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.