Raukšlių korekcija autoriebalų injekcijomis

Jeigu jau pavargote nuo tų ryškių raukšlių, einančių nuo nosies link lūpų kampo, o gal pavienės raukšlės neduoda Jums ramybės?

Vienas iš sprendimų – RAUKŠLIŲ KOREKCIJA AUTORIEBALŲ INJEKCIJOMIS.

RAUKŠLIŲ KOREKCIJA AUTORIEBALŲ INJEKCIJOMISRAUKŠLIŲ KOREKCIJA AUTORIEBALŲ INJEKCIJOMIS

 

 

 

 

Kadangi šiuo būdu koreguojant raukšles, naudojami Jūsų organizmo savi riebalai, todėl šis būdas turi daug privalumų:

  • Natūralus būdas savais audiniais;
  • Ilgalaikis efektas,
  • Nėra alerginių ar atmetimo reiškinių;
  • Ypatingai tinka pacientams, kurie yra alergiški audinių užpildams;
  • Labai patogu tiems, kas kartu atlieka riebalų nusiurbimo operaciją.

Raukšlių korekcija autoriebalų injekcijomis akimirksniu sušvelnina ir išlygina atskiras raukšles ar smulkias raukšleles suteikia veido bruožams švelnumo.

Kaip veikia autoriebalų injekcijos?

Leidžiami į raukšles savi riebalai savo tūriu jas padidina ir taip jas išlygina.

Ar saugi raukšlių korekcija autoriebalų injekcijomis?

Tai saugi procedūra, nes naudojami savi organizmo riebalai. Jais ne tik galima sušvelninti, bet ir visai išlyginti kai kurias veido raukšles (pvz: ypač jie tinka raukšlėms, einančioms nuo nosies link lūpų kampo), pakoreguoti veido formą (paryškinti skruostikaulius ar veido putlumą), pastorinti lūpas, pakoreguoti jų formą.

Kiekvienais metais tūkstančiai pacientų naudoja šį gydymo metodą. Taigi jis greitai tapo labai populiariu metodu koreguoti matomus senėjimo požymius.

Iš kur paimami riebalai šiai procedūrai?

Procedūrai naudojami Jūsų kūno riebalai. Paprastai riabalai paimami iš kitos vietos (pvz.: pilvo, sėdmenų, šlaunų sričių) ir suleidžiami į norimą sritį-gilias raukšles. Ypač patogu atlikti šią procedūrą, kai atliekama riebalų nusiurbimo operacija.

Kam reikalinga konsultacija?

GK Klinikoje plastikos specialistas Jus nuosekliai apžiūrės, įvertins esamus odos pokyčius, raukšles, jų kilmę, gylį ir t.t.

Plastikos chirurgas supažindins Jus su visais šios procedūros ypatumais. Kartu aptarsite norimą rezultatą. Kiekvienu atveju specialistė individualiai padės pasirinkti Jums tinkantį būdą, aptarsite jų privalumus ir trūkumus.

Konsultacijos metu reikėtų nurodyti, kokius vaistus vartojate, ar nesirgote lūpų paprastąja pūsleline (herpes), neturite polinkio hipertrofiniams randams, nesergate autoimuninėmis ligomis ar nevartojate Aspirino ar kitų kraujo krešėjimą veikiančių vaistų. Nepamirškite pasakyti, jei turite kokią alergiją vaistams.

Kaip vyksta procedūra?

Jūsų riebalai paimami švirkštu iš donorinės vietos ir, reikiamai juos paruošus, suleidžiami norimoje vietoje. Riebalai savo tūriu iškelia raukšles, taip ją išlygindami ir sušvelnindami.

Rezultatai matomi iš karto!

Ar skausminga ši procedūra?

Paprastai oda nujautrinama specialiu kremu arba procedūra atliekama vietinėje nejautroje, todėl diskomfortas būna minimalus.

Ar yra pašalinių efektų po procedūros?

Kartais po procedūros injekcijos vieta gali kiek patinti, parausti, gali kiek perštėti, tempti. Paprastai šie pojūčiai išnyksta per kelias dienas. Tam, kad to išvengtumėte, griežtai laikykitės gydytojo nurodymų po procedūros.

Kaip sužinoti ar ši procedūra Jums tinka?

Paklauskite mūsų gydytojo. Jei turite kokių klausimų, skambinkite į mūsų GK Kliniką tel. + 370 52553353 ir susitarkite dėl privačios gydytojo konsultacijos. Po trumpos apžiūros gydytojas nuspręs, ar šis gydymo būdas Jums tinka.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.