Reviv gyvenimo būdo genetika

REVIV gyvenimo būdo genetika – skaityk savo istoriją, kurk savo ateitį

Tik pažindami save iš vidaus mes galime tobulėti ir pradėti imtis veiksmų, kurie padės išvengti ligų ir leis gyventi kokybiškiau. Kartu su REVIV Genetics atrakinkite savo genetinio kodo molekulines paslaptis.

Individualizuota intraveninė terapija

Atrakinkite savo genetinį kodą ir sužinokite savo kūno poreikius. Pasinaudokite patarimais, kurie leis gyventi virš Jūsų galimybių ribos. Į pagalbą galėsite pasitelkti ir individualizuotas terapijas, kurias pagal Jūsų genetinį kodą sukūrė ir rekomendavo mūsų mokslininkų komanda.

Kuo unikali REVIV gyvenimo būdo genetika?

Jeigu galėtumėte pakeisti savo ateitį – prailginti gyvenimo trukmę, išvengti ligų, pagerinti savo fizinius gebėjimus ir išvaizdą, ar pasinaudotumėte tokia galimybe?

Su „MyREVIV Lifestyle Genetics“ atsirado galimybė tai padaryti! Tik supratę savo unikalų genetinį kodą, Jūs galėsite įgyvendinti mažus pokyčius, kurie gali turėti didžiulį poveikį.

Žmogaus kūnas saugo apie 30 000 genų – didžiulį kiekį informacijos, kuri užkoduota mūsų DNR. Su MyREVIV pagalba atrakinkite molekulines savo genetinio  kodo paslaptis ir sužinokite visas savo kūno galimybes. Tuo tikslu į pagalbą galėsite pasitelkti tik Jums asmeniškai sukurtas individualizuotas terapijas, kurias pagal Jūsų genetinį kodą pagamino ir rekomendavo mūsų mokslininkų komanda.

Kodėl verta rinktis REVIV Genetics?

Pateikę savo DNR medžiagą tyrimui, pradėsite savęs pažinimo kelionę. Visą informaciją galėsite sekti per savo saugią MyREVIV paskyrą. Kai tyrimas bus atliktas, gautus duomenis aptarsite su patyrusiu REVIV Pasaulinės Medicinos Komandos nariu, individualios konsultacijos metu. Taip pat bus pridedama gražiai įrišta ir suasmeninta atspausdinta kopija – vadovas, kuris padės Jums tęsti kelionę ir pakeisti savo ateitį!

Pagrindiniai REVIV gyvenimo būdo genetiniai tyrimai

Sveikata, svoris ir mityba

Šis tyrimas pakeis Jūsų gyvenimą visam laikui! Išanalizavę daugiau nei 110 genetinių variacijų, mes atskleisime tikrąsias žinias apie Jus. Tai vienkartinė investicija, kurios dėka visą likusį gyvenimą galėsite naudotis patarimais, kaip pagerinti savo gyvenimo kokybę . Pateiksime Jums detalią maisto, maistinių medžiagų bei medikamentų, kurie gali prailginti arba, atvirkščiai, drastiškai sutrumpinti gyvenimą, analizę.

Grožis, svoris ir mityba

Visi mes norime atrodyti ir jaustis geriau. Mes padėsime Jums suprasti savo genomą ir kokią įtaką išvaizdai daro tam tikri vidiniai ir išoriniai faktoriai. Tuomet Jūs daugiau niekada nebenorėsite švaistyti laiko ir pinigų netikroms dietoms bei grožio programoms, kurios ne visada duoda žadamą efektą.

Sportas ir mityba

Jeigu rimtai galvojate apie savo kūno fizinių savybių pagerinimą, Jums būtinai reikia atlikti šį tyrimą! Kai identifikuosime Jūsų atletinį genetinį profilį bei svarbiausius elementus, tokius kaip raumenų struktūra, oksidacinis stresas bei uždegiminiai procesai, mes padėsime Jums pasiekti savo galimybių viršūnę.

Mityba

Visi žmonės skirtingi, todėl kas vienam sveika, kitam gali būti kenksminga. Tik suprasdami savo organizmo individualius mikroelementų poreikius, Jūs galėsime daryti mažus pokyčius, kurie nuves į gyvenimo kokybę keičiančius rezultatus.

Grožis

Sakoma, kad grožis kyla iš vidaus – ir tai tiesa. Tikrus faktus apie tai, kaip mes senstame, sužinome iš mūsų šeimos genetikos. Tik suprasdami šiuos faktus, Jūs galite imtis pačių efektyviausių veiksmų matomiems rezultatams pasiekti.

Kas yra REVIV individualizuotos terapijos?

Kad galėtume tinkamai funkcionuoti, mūsų organizmui reikalingas tam tikras mikroelementų kiekis, kuris yra unikalus. Pagaliau tapo įmanoma nustatyti ir palaikyti šį lygį su tiksliai apskaičiuotu, mums reikalingu mikroelementų kiekiu.

Dėka MyREVIV genetinės analizės, sužinosite ir suprasite savo organizmo genetinius  poreikius ir turėsite galimybę pagerinti savo sveikatą. Tai galėsite padaryti individualizuotų maisto papildų pagalba. Viena dozė per dieną patenkinanti visų Jūsų organizmui reikalingų mikroelementų poreikį. O jei siekiate pačių geriausių rezultatų – pasinaudokite Jums asmeniškai sukurta intravenine terapija.

Ar tai saugu?

Klientų saugumas mums visada yra prioritetas. Mes dirbame tik pagal griežtus medicininius protokolus, kurie atitinka darbo ligoninėse standartus. Visame pasaulyje jau atlikta daugiau nei 500.000 terapijų, kurių metu nepasireiškė nei viena rimta komplikacija. Reviv laboratorija laikosi ypatingos saugos reikalavimų: visa genetinė medžiaga sunaikinama iš karto po analizės ir neperparduodama trečioms šalims. REVIV laboratorija yra viena iš nedaugelio pasaulio laboratorijų, kuri dirba pagal aukščiausio lygio standartus, yra sertifikuota ir atitinka ISO 15189 standartą.

Koks yra REVIV genetinių tyrimų tikslumas?

Dėka moderniausių technologijų ir vykdomų procesų, laboratorijose genetinės analizės pasiekia aukščiausią įmanomą tikslumą – 99.97%.

Kaip surenkama DNR mežiaga tyrimui?

Labai paprastai – tereikia su specialiu vatos tamponėliu braukti aplink burnos gleivinę 30 sekundžių. Viską pakartoti 3 kartus, kad būtų užtikrintas rezultatų tikslumas. Tai galima atlikti bet kurioje REVIV klinikoje, kurioje Jums padės medicinos personalas, arba galėsite tai padaryti patys namuose.

Ar galima mėginį rinkti bet kada?

Tikrai taip! Tereikia palaukti bent 30 min. po paskutinio valgio ar gėrimo.

Už kiek laiko galiu tikėtis rezultatų?

Atspausdinta rezultatų kopija bus atsiųsta po 5-6 savaičių nuo mėginio gavimo dienos.

Kaip apsaugota mano genetinė informacija?

REVIV užtikrina patį aukščiausią duomenų apsaugos lygį, iki minimumo sumažinant bet kokią galimybę Jūsų DNR duomenimis dalintis su bet kuo, išskyrus Jus. Visi mėginiai po analizės yra sunaikinami ir jokie DNR duomenys nėra parduodami trečioms šalims.

 

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.