REVIV intraveninė ir intraraumeninė terapija

IŠPLĖSK SAVO GALIMYBIŲ RIBAS SU REVIV

Kas yra REVIV terapija?

REVIV intraveninė terapija sukurta pasaulinio lygio medicinos profesionalų! Tai medicininiais tyrimais patikrinti, subalansuoti, ypatingo švarumo medicininių preparatų, įvairių elektrolitų, vitaminų, antioksidantų mišiniai. Dėl savo unikalių formulių ir veiklumo REVIV terapija užtikrina ypatingai saugius ir efektyvius rezultatus! Intraveninė terapija papildo organizmą skysčiais, atstato skysčių ir elektrolitų balansą, prisotina organizmą reikalingais vitaminais ir antioksidantais. Po terapijos jausitės atjaunėję, būsite energingesni, žvalesni!

Kas yra REVIV intraraumeninė –“booster shot”- terapija?

Jei norite gauti stiprų energijos užtaisą (jaustis energingiau), jei reikia pagalbos mažinant kūno svorį ir norite greito rezultato – mūsų REVIV  “booster shot” intraraumeninė terapija kaip tik Jums! REVIV intraraumeninės injekcijos sukurtos taip, kad garantuotų vitaminų ir mineralų ilgalaikį poveikį. Tai unikalūs galingi energijos ir sveikatinimo užtaisai!

Kuo ypatingas REVIV Vilnius  atidarymas?

REVIV Vilnius – tai 77-oji  REVIV klinika pasaulyje. REVIV klinikų apjuosia žemės rutulį nuo Niujorko, Bahamų, Europos šalių iki Singapūro, Hong Kongo! Unifikuoti pasauliniai medicininiai protokolai, unikalios preparatų ir jų mišinių formulės bei veiklumas  užtikrina ypatingai saugius ir efektyvius REVIV terapijos rezultatus!

Kam taikoma REVIV terapija?

REVIV terapija taikoma įvairiais tikslais:

 • skysčių atstatymui,
 • jėgų, energijos atstatymui,
 • bendram sveikatinimui,
 • organizmo detoksikacijai,
 • anti-senėjimui,
 • jei reikia pagalbos mažinant kūno svorį ir norite greito rezultato,
 • besitęsiančiam negalavimui po gausesnio alkoholio vartojimo,
 • varginantiems „jet lago“ simptomams koreguoti,
 • atsigaunant po ligos ar įtemptos, aktyvios fizinės veiklos,
 • profesionaliems sportininkams po didelioir intensyvaus fizinio krūvio,
 • visapusiškam organizmo atstaymui ir t.t.

Kiek trunka REVIV terapijos?

REVIV intraveninės terapijos trunka tikrai greitai. Jei pasirinksite Vitaglow® terapiją, užtruksite kiek daugiau nei 10 min, apie 20 min. –  jei pasirinksite Hydromax®, Ultraviv® ar Megaboost®. REVIV Royal flush® terapija, kuri yra  labai pataus poveikio, dažniausiai užtrunks apie 45 minutes.  REVIV intraveninės infuzijos paprastai trunka apie 30-40 min., o intaraumeninės injekcijos apie pora sekundžių.

Ar visas medžiagas organizmas pasisavina intaveninės terapijos metu?

Intraveninės infuzijos pagalba organizmas vitaminus ir aktyvias medžiagas pasisavins visu 100%. Tuo tarpu geriant vandenį, sportininkams skirtus ar energetinius gėrimus, geriant vitaminus, iš virškinamojo trakto pasisavina vos 50% visų medžiagų.

Kiek trunka REVIV terapijos efektas?

REVIV  intraveninės terapijos atliekamos greitai. Teigiamą poveikį pajusite iš karto, vos prasidėjus terapijai, o pilnavertį efektą – per 24 val. Po intraveninės infuzijos daugelis REVIV pacientų jautė ženklų bendros savijautos pagerėjimą, kuris truko iki 7 dienų, o teigiamą efektą jautė dar apie 1 mėnesį. Pacientų teigimu, po intaraumeninės terapijos teigiami pojūčiai truko iki 72 val.

Tarkite “sudie“ visą dieną besitęsiančiam negalavimui po gausesnio alkoholio vartojimo, varginantiems „jet lago“ simptomams, prarastoms dienoms atsigaunant po ligos ar įtemptos, aktyvios fizinės veiklos!

Ko galėčiau tikėtis pirmo vizito metu?

Pirmo vizito metu mūsų patyrusi komada papasakos apie visas REVIV teikiamas paslaugas ir padės išsirinkti, kuri terapija Jums labiausiai tinka. Po išsamios gydytojo apžiūros, galėsite mėgautis pasirinkta terapija.

Ar tai saugu?

Kiekviena medicininė intervencija gali sukelti tam tikrą riziką, bet būkite tikri, kad REVIV Vilnius klinikoje dirba aukštos kvalifikacijos gydytojai, kurie laikosi griežtų pasaulinių REVIV medicininių protokolų ir saugumo standartų. Visas mūsų medicininis personalas yra licencijuotas pasaulinio REVIV medicininio gydymo centro ir turintis ilgametę patirį. Šiuo metu visame pasaulyje suskaičiuojama daugiau kaip 500,000 atliktų REVIV terapijų.

Ar skaudės?

Jūs pajusite tik švelnų įdrėskimą intravevinio kateterio įvedimo ar adatos dūrio į raumenį metu. Prieš kiekvieną dūrį naudosime vietinį nuskausminamajį purškalą, kad dar labiau sušvelnintume pojūčius.

Kaip užsiregistruoti REVIV terapijai?

Registruotis galite trimis būdais.

 • Pasirinkite Jus dominančią REVIV terapiją (spalvoti rutuliukai, esantys žemiau) ir spauskite ant ikonos. Jūs būsite nukreipti į pasaulinio revivme.com tinklalapio internetino puslapo atitinkamos  REVIV terapijos vietą. Tada paspauskite nuorodą  “REGISTRUOTIS” (“BOOK”), pasirinkite “Europe” ir miestą “Vilnius”. Suveskite registracijos duomenis ir spauskite “REGISTRUOTIS DABAR” ( “BOOK NOW”).
 • Arba spauskite ant apvalaus, mėlyno REVIV logotipo dešiniame GK Klinikos titulinio puslapio kampe. Jūs būsite nukreipti tiesiai į pasaulino revivme.com tinklalapio REVIV Vilniaus puslapį. Tada pasirinkite norimą REVIV terapiją ir suveskite kitus registracijos duomenis ir spauskite “REGISTRUOTIS DABAR” ( “BOOK NOW”).
 • Ar tiesiog įeikite į pasaulinį revivme.com tinklalapio internetinį puslapį ir spauskite dešiniame puslapio kampe nuorodą  “REGISTRUOTIS” (“BOOK”), pasirinkite “Europe” ir miestą “Vilnius”. Suveskite registracijos duomenis ir spauskite “REGISTRUOTIS DABAR” ( “BOOK NOW”).
 • Užsiregistravus Jūsų nurodytu internetinio pašto adresu bus išsiųstas sveikatos klausimynas lietuvių kalba. Ji užpildykite ir išsiųskite mums. Tai sutaupys begalę laiko, nes klausimyno nebereikės pildyti atvykus į kliniką. Atvykus, Jūs iš karto galėsite mėgautis pasirinkta terapija.

Ar galiu pakeisti išsirinktą REVIV terapiją?

Jei apsilankę mūsų klinikoje ir pasitarę su gydytoju, Jūs nusprendėte, kad Jums labiau tinka kita REVIV terapijos rūšis, pakeisti ją nebus jokių kliūčių!

Rinkitės iš REVIV terapijų:

 

Reviv terapija - Hydromax lašelinė Reviv terapija - Ultraviv lašelinė Mageboost lašelinė Reviv terapija - Vitaglow lašelinė Royal Flush lašelinė
HYDROMAX®
Tobulas skysčių balansas
ULTRAVIV®
Jėgų
atstatymas
MEGABOOST®
Vitaminų
užtaisas
VITAGLOW®
Antisenėjimo eleksyras
ROYAL FLUSH®
Prabangi  Karališkoji terapija

 

Reviv terapija - Vitamino B12 injekcija SlimBoost injekcija Reviv terapija - VitaBoost injekcija Reviv terapija - CoQ10+ injekcija
VITAMIN B12
Tyroji gyvybės energija
SLIMBOOST®
Sveikam ir greitam
lieknėjimui
VITABOOST
Esminių antioksidantų kompleksas
CoQ10+
Galinga
jėga

 

Jei turite kokių klausimų, skambinkite į mūsų GK Kliniką tel.: +370 5255 33 53 ir susitarkite dėl privačios gydytojo konsultacijos.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.