REVIV mitybos DNR (MyCore) sveikatinimo programa

SKAITYK SAVO ISTORIJĄ, KURK SAVO ATEITĮ!

Jeigu galėtumėte pakeisti savo ateitį – prailginti gyvenimo trukmę, išvengti ligų, pagerinti savo fizinius gebėjimus ir išvaizdą, ar pasinaudotumėte tokia galimybe? Dėka REVIV mitybos DNR (MyCore) genetinės analizės, sužinosite ir suprasite savo organizmo genetinį polinkį ir turėsite galimybę pagerinti savo savijautą.

Kas sudaro REVIV mitybos DNR sveikatinimo programą?

Megaboost lašelinė REVIV mitybos DNR Mitybos DNR gydytojo konsultacija REVIV mitybos DNR maisto planas

  • Intraveninė REVIV Megaboost terapija;
  • išsami genetinė DNR mitybos analizė;
  • gydytojo konsultacijos;
  • individualus ir išsamus mitybos planas, specialiai sukurtas atsižvelgiant į Jūsų genetinio tyrimo rezultatus.

Kodėl verta rinktis MyCore sveikatinimo programą?

Tik supratę savo unikalų genetinį kodą, Jūs galėsite įgyvendinti mažus pokyčius, kurie gali turėti didžiulį poveikį. Atrakinkite savo genetinį kodą ir sužinokite savo kūno poreikius. Pasinaudokite patarimais, kurie leis gyventi virš Jūsų galimybių ribos. Pateikę savo DNR testavimui, pradėsite savęs pažinimo kelionę.

Kuo ypatinga ir naudinga MyCore sveikatinimo programa?

REVIV mitybos DNR (MyCore) programos esminis tikslas – išsami genetinė DNR mitybos analizė. Genetinis tyrimas atskleis individualius Jūsų maistinių medžiagų (vitaminų, mikroelementų, antioksidantų ir kt.) poreikius; nurodys maisto produktus, kurie būtent Jums lemia antsvorį ar net nutukimą; atskleis, koks maistas žalingai veikia Jūsų kūną, ir nurodys, kurie maisto produktai geriausiai tinka Jūsų organizmui ir padeda užtikrinti visus jo poreikius. Visa tai “užkoduota” Jūsų genuose!

Belaukiant rezultatų, Jums bus atlikta intraveninė REVIV Megaboost terapija – tai mūsų unikali REVIV vitaminų terapija, kurios sudėtyje ne tik didelė vitamino C dozė, bet ir kiti vitaminai, mineralai, antioksidantų ir elektrolitų kompleksas.

Kai genetinis tyrimas bus atliktas, gautus duomenis aptarsite su mūsų gydytoju – REVIV tarptautinės medicininės komandos nariu, kuris pirmus du metus, kas 6 mėnesius, padės Jums tęsti kelionę ir pakeisti savo gyvenimą!

Kad būtų lengviau laikytis tinkamos mitybos principų, pateiksime Jums individualų ir išsamų mitybos planą, kuris specialiai sukurtas atsižvelgiant į Jūsų genetinio tyrimo rezultatus.

Individualizuoti maisto papildai, kas tai?

REVIV individualūs maisto papildaiKad mūsų organizmas galėtų tinkamai funkcionuoti, jam reikalingas tam tikras mikroelementų kiekis, kuris yra unikalus. MyCore DNR genetinės analizės dėka, pagaliau tapo įmanoma nustatyti ir palaikyti šį lygį su tiksliai apskaičiuotais mikroelementais, kurių mums reikia. Tai galėsite padaryti individualizuotų maisto papildų pagalba – tik viena dozė per dieną patenkinanti visų Jūsų organizmui reikalingų vitaminų, mikroelementų ir antioksidantų poreikį. O jei sieksite pačių geriausių rezultatų – ir su Jums asmeniškai sukurta intravenine terapija.

Kaip surenkama DNR medžiaga tyrimui?

Labai paprastai – tereikia su specialiu vatos tamponėliu braukti aplink burnos gleivinę 30 sekundžių. Viską pakartoti 3 kartus, kad būtų užtikrintas rezultatų tikslumas. Tai galima atlikti bet kurioje REVIV klinikoje, kurioje Jums padės medicinos personalas.

Kaip apsaugota mano genetinė informacija?

REVIV užtikrina patį aukščiausią duomenų apsaugos lygį, iki minimumo sumažinant bet kokią galimybę Jūsų DNR duomenimis dalintis su bet kuo, išskyrus Jus. Visi mėginiai po analizės yra sunaikinami ir jokie DNR duomenys nėra parduodami trečioms šalims.

Koks tyrimo tikslumas?

REVIV laboratorija yra viena iš nedaugelio pasaulio laboratorijų, kuri atitinka ISO 15189 standartą. Dėka moderniausių technologijų ir vykdomų procesų, laboratorijose genetinės analizės pasiekia aukščiausią įmanomą tikslumą – 99.97%.

Už kiek laiko tikėtis rezultatų?

MyCore tyrimo rezultatai* bus atsiųsti po 5-6 savaičių nuo mėginio gavimo dienos ir tada iš karto bus suplanuota pirmoji gydytojo konsultacija.

*rezultatai pateikiami anglų kalba.

Jei turite kokių klausimų, skambinkite į mūsų GK Kliniką tel.: +370 5255 33 53 ir susitarkite dėl privačios gydytojo konsultacijos.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.