Thermage® nechirurginis odos patempimas

Thermage® – unikali procedūra, pasaulyje dar vadinama “nechirurginiu odos patempimu“. Tai neinvazinė technologija, galinti ištobulinti ir pagerinti jūsų išvaizdą. Thermage® stangrina ir patempia Jūsų odą ir atnaujina veido kontūrus, priversdamas persitvarkyti giliausias odos struktūras. Tai procedūra, kuri gali perkontūruoti Jūsų ateitį…

Kas tai nechirurginis odos patempimas Thermage®?

Thermage® nechirurginis odos patempimasNechirurginis odos patempimas Thermage® – tai procedūra, kuri stangrina, palygina, patempia ir iškontūruoja odą, taigi oda įgyja natūraliai jauną išvaizdą. Kadangi tai nėra operacinis metodas, Jūsų įprastas gyvenimo būdas nesutriks. Nereikės papildomų atostogų ar laisvų dienų.

Kokie būna Thermage® procedūros rezultatai? Kuo skiriasi skirtingu tikslu atliekamos Thermage® procedūros?

Nechirurginis odos patempimas Thermage® – tai plataus klinikinio spektro procedūra. Priklausomai nuo Jūsų pageidavimo, galima tik nedaug pastangrinti odą, arba galima procedūrą atlikti taip, kad dings visas odos perteklius ir laisva oda, oda stipriai pasitemps ir išsikontūruos, – t.y. gausime puikų ilgalaikį odos patempimo efektą. GK Klinikoje pacientas visada gali rinktis, kokio rezultato jis norėtų.

Nuo ko priklauso Thermage® procedūros rezultatai?

Procedūros rezultatai priklauso nuo:

  • gydytojo kvaliifikacijos,
  • impulsų kiekio, sunaudojamo procedūros metu,
  • energijos, kuria atliekama procedūra,
  • nujautrinimo efektyvumo, kuris leidžia panaudoti didesnę energiją ir gauti stipresnį efektą.

Ar skirtingai jausiu šilumą skirtingų Thermage® procedūrų metu?

Procedūros metu jaučiama intensyvi šiluma. Jei procedūra siekiama tik pastangrinti odą, tada naudojama nedidelė energija, o intensyvi šiluma ar karštis sumažinamas nujautrinančiais vaistais.

Jei procedūros metu reikia gauti ilgalaikį patempimo efektą ir iškontūruoti odą, dažniausiai rekomenduojama kaukinė nejautra, nes karštis jaučiamas labai intensyviai.

Kuo Thermage® skiriasi nuo odos atnaujinimo kitais lazeriais ar IPŠ?

Skirtingai nuo kitų sistemų, nechirurginis odos patempimas Thermage® veikia  daugiausiai giliąją odą ir stipriausiai iš visų inovacinių procedūrų bei lazerinių sistemų duoda „liftingo“ – odos patempimo efektą, iškontūruoja odą,  lygina raukšles. Ši procedūra skirta sustangrinti, patempti odą,  paseklinti raukšles, paryškinti, iškontūruoti smakro ir apatinę veido – žandikaulio liniją bei kitus veido ir kūno kontūrus, atnaujinti lūpas (paseklinti jų vertikalias raukšleles, suteikti joms pilnumo).

Ar Thermage® procedūra atliekama tik veido srityje?

Thermage® procedūra atliekama visose srityse, kur Jūs norite patempti, sustangrinti odą: veido, kaklo, „dekolte“ srityse, plaštakose (ypač jų nugarininiame paviršiuje), rankų, krūtų srityse, pilvo srityje ir kitur. Ypatingai šis būdas tinka atjauninti lūpas.

Kas vyksta odoje procedūros metu? Kaip vyksta pati procedūra?

Procedūros metu giliuosiuose odos sluoksniuose kompiuterizuoto įrenginio antgalis sukuria reikiamą temperatūrą, kuri stipriai stimuliuoja giliosios odos kolageno skaidulas, sintezę bei išsidėstymą odoje. Dėka to daugėja kolageno skaidulų, oda tempiasi ir lygėja.

Kiek laiko trunka Thermage® procedūra?

Pati procedūra, priklausomai nuo veikiamo odos ploto ir siekiamo rezultato (ar reikia tik pastrangrinti, ar  reikia pilnai patempti, iškotūruoti ir panaikinti odos laisvumą), gali užtrukti nuo 30 min. iki kelių valandų.

Kaip atrodysiu po procedūros? Ar galiu grįžti tiesiai į darbą?

Po procedūros oda atrodo sveikai paraudusi, keletą dienų gali būti nežymus patinimas. Įprastai nereikia jokių papildomų atostogų ar laisvų dienų.

Kiek rekomenduojama atlikti Thermage® seansų?

Nors kiekvienas pacientas yra skirtingas ir individualus, dažniausiai užtenka vienos Thermage® procedūros.

Ar Thermage® procedūra Jums tinka?

Konsultacijos metu plastinės – rekonstrukcinės chirurgijos specialistas įvertins Jūsų odos tipą, laisvumą, stangrumą, amžių, aptars, kokių rezultatų Jūs norėtumėte. Ypatingai ši  procedūra tinka toms veido ar kūno sritims, kur yra sumažėjęs odos stangrumas, oda laisva ir (ar) yra jos perteklius. Idealu, jei oda yra plona ar vidutinio storumo, o odos laisvumas ir raukšlėtumas – nuo nedidelio iki vidutinio laipsnio. Thermage® ypatingai tinka tiems pacientams, kuriems tradicinę veido patempimo operaciją atlikti yra per anksti, taip pat jis tinka ir tiems, kam jau yra daryta veido patempimo operacija (facelift‘as) ir kurių oda yra vis dar  per laisva.

Visada labai svarbu pasikonsultuoti su procedūrą darančiu gydytoju. Tik jis gali įvertinti Jūsų veido odos pakitimus, tipą ir, išklausęs Jūsų norus, pasiūlyti Jums labiausiai tinkantį operacijos ar procedūros būdą, bei suteikti smulkią ir išsamią informaciją. Gal išklausęs paciento norus ir įvertinęs esamus pokyčius, gydytojas pasiūlys BIONUTRILIFT procedūrą ar veido odos frakcinį atnaujinimą Fraxel®lazeriufotoatjauninimą, raukšlių korekciją injekciniais botulino toksino preparatais ar audinių užpildų preparatais, pasiūlys derinti kelis šiuos būdus. O gal Jums labiausiai tiks veido patempimo (Facelift) plastinė operacija?

Kiekvienu individualiu atveju specialistas sudarys ir parinks Jums labiausiai tinkantį ir didžiausią efektą duodantį gydymo planą.

Kaip greitai matosi rezultatai po Thermage®?

Rezultatai matosi iš karto po procedūros, kurie gerėja keleto mėnesių bėgyje. Odos patempimas (liftingo efektas) ir kontūravimas palaipsniui stiprėja nuo dviejų iki šešių mėnesių po procedūros.

Kaip ilgai laikosi Thermage® procedūros rezultatai?

Thermage® procedūra stipriai stimuliuoja naujo kolageno gamybą, kuri tęsiasi net iki 6 mėn. po procedūros. Todėl  pasikeičia pati gilioji oda: padaugėja kolageno skaidulų, jos tvarkingai išsidėsto giliojoje odoje. Taigi, rezultatai yra ilgalaikiai ir priklauso nuo odos būklės bei individualių senėjimo procesų.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.