ULTRACEL Q+ naujausios generacijos linijinis ir taškinis HIFU

ULTRACEL Q+ HIFU – unikali  procedūra, puikiai be skalpelio  patempianti Jūsų odą!

Ji ne tik stangrina ir patempia odą ir atnaujina veido ar kūno kontūrus, bet kartu, reikiamose srityse, gali  sumažinti riebalinio audinio kiekį! Naujos HIFU linijnės antgalio inovacijos leidžia ne tik greičiau atlikti odos „liftingą“, bet ir, esant reikalui, samažinti riebalinio poodžio storį!

Kas tai per procedūra?

ULTRACELLQ+ HIFU – tai naujausia ir mažiausiai diskomforto kelianti HIFU procedūra, kuri stangrina,  patempia ir iškontūruoja odą, taigi oda įgyja natūraliai jauną išvaizdą. Dėka unikalių inovatyvių linijinių antgalių, jei reikia, kartu galima sumažinti ir riebalinio audinio kiekį! Kadangi tai nėra operacinis metodas, Jūsų įprastas gyvenimo būdas nesutriks. Nereikės papildomų atostogų ar laisvų dienų.

Kuo  ULTRACEL Q+ HIFU skiriasi nuo ankstesnių HIFU aparatų?

Skirtingai nuo kitų sistemų,  ULTRACEL Q+ HIFU mažiausiai sukelia diskomforto ir karščio pojūčių. Dėka naujo tipo unikalių linijinių antgalių, procedūra atliekama dvigubai greičiau. Be to, naujosios šios procedūros inovacijos  leidžia ne tik atlikti odos „liftingą“, bet ir, esant reikalui, samažinti riebalinio audinio kiekį!

Ar  procedūra atliekama tik veido srityje?

ULTRACEL Q+ HIFU procedūra atliekama visose srityse, kur Jūs norite patempti ir iškontūruoti bei  sustangrinti odą: veido, kaklo, „dekolte“ srityse, rankų, krūtų srityse, pilvo, juosmens, sėdmenų, virš kelių esančiose srityse ir kitur.

Kas vyksta odoje procedūros metu? Kaip vyksta pati procedūra?

Procedūros metu giliuosiuose odos sluoksniuose kompiuterizuoto įrenginio antgalis fokusuoto ultragarso daviklio pagalba sukuria  reikiamą temperatūrą, kuri stipriai stimuliuoja giliosios odos kolageno skaidulas, sintezę bei išsidėstymą odoje. Dėka to  daugėja kolageno skaidulų, oda tempiasi ir lygėja.

Kiek laiko trunka procedūra?

Pati procedūra, priklausomai nuo veikiamo odos  ploto ir siekiamo rezultato, gali trukti iki 8-10 minučių, naujausi linijiniai antgaliai atlieka procedūrą dvigubai greičiau, nei senieji taškiniai.

Kaip atrodysiu po procedūros? Ar galiu grįžti tiesiai į darbą?

Po procedūros keletą minučių oda atrodo sveikai paraudusi. Iš karto po procedūros Jūs galite grįžti į savo įprastinį gyvenimą.

Kiek rekomenduojama atlikti seansų?

Nors kiekvienas pacientas yra skirtingas ir individualus, dažniausiai užtenka vienos procedūros.

Kaip greitai matosi rezultatai?

Rezultatai matosi iš karto po procedūros, kurie gerėja keleto mėnesių bėgyje. Odos patempimas (liftingo efektas) ir kontūravimas palaipsniui stiprėja nuo dviejų iki šešių mėnesių po procedūros.

Nuo ko priklauso ULTRACEL Q+ HIFU  procedūros rezultatai?

Procedūros rezultatai priklauso nuo:

  • gydytojo kvaliifikacijos,
  • kokie – taškiniai ar linijiniai antgaliai, ar jų kombinacijos naudojami procedūros metu,
  • energijos, kuria atliekama procedūra.

Kaip ilgai laikosi  ULTRACEL Q+ HIFU procedūros rezultatai?

ULTRACEL Q+ HIFU procedūra stipriai stimuliuoja naujo kolageno gamybą, kuri tęsiasi net iki 6 mėn. po procedūros. Todėl  pasikeičia pati gilioji oda: padaugėja kolageno skaidulų, jos tvarkingai išsidėsto giliojoje odoje. Taigi, rezultatai yra ilgalaikiai ir priklauso nuo odos būklės bei individualių senėjimo procesų.

Ar ULTRACEL Q+ HIFU procedūra Jums tinka?

Konsultacijos metu specialistas įvertins Jūsų odos tipą, laisvumą, stangrumą, amžių, aptars, kokių rezultatų Jūs norėtumėte. Ypatingai ši procedūra tinka toms veido ar kūno sritims, kur yra sumažėjęs odos stangrumas, oda laisva ir (ar) yra jos perteklius. Idealu, odos laisvumas ir raukšlėtumas – nuo nedidelio iki vidutinio laipsnio.  Jeigu Jūs dar norite kartu ne tik patempti odą, bet ir sumažinti riebalinio audinio kiekį, pvz, pasmakrės, pilvo ar rankų srityse, tai  naujausia linijinė ULTRACEL Q+   HIFU, kaip tik Jums !

ULTRACEL Q+ HIFU ypatingai tinka tiems  pacientams, kuriems tradicinę veido patempimo operaciją atlikti yra per anksti, taip pat jis tinka ir tiems, kam jau yra daryta veido patempimo operacija (facelift‘as) ir kurių oda yra vis dar per laisva.

Visada labai svarbu pasikonsultuoti su procedūrą darančiu gydytoju. Tik jis gali įvertinti Jūsų veido odos pakitimus, tipą ir, išklausęs Jūsų norus, pasiūlyti Jums labiausiai tinkantį operacijos ar procedūros būdą, bei suteikti smulkią ir išsamią informaciją. Gal išklausęs paciento norus ir įvertinęs esamus pokyčius, gydytojas pasiūlys BIONUTRILIFT procedūrą ar veido odos frakcinį atnaujinimą Fraxel lazeriufotoatjauninimą, raukšlių korekciją injekciniais botulino toksino preparatais ar audinių užpildų preparatais, pasiūlys derinti kelis šiuos būdus. O gal Jums labiausiai tiks veido patempimo (Facelift) plastinė operacija?

Kiekvienu individualiu atveju specialistas sudarys ir parinks Jums labiausiai tinkantį ir didžiausią efektą duodantį gydymo planą.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.