Makšties rejuvenizacija lazeriu

 Įvairūs pokyčiai,  kurie atsiranda  moters organzme su amžiumi dėl hormominių organizmo pasikeitimų, didelio svorio svyravimų ar po buvusių gimdymų, tiesiogiai veikia moters makštį, sumažėja jos stangrumas, elastingumas, atsiranda raumenų silpnumas. Audiniuose labai sumažėja kolageno.  Dėl šių pokyčių atsiranda stresinis šlapimo nelaikymas, išsausėja makšties gleivinė, vystosi gleivinės atrofija, dažnai po gimdymų lieka platesnė makštis, dėl ko irgi moteris jaučia nepasitenkinimą  ar net diskomfortą , skausmą lytinių santykių metu .

Visi šie pokyčiai neigiamai veikia moters gyvenimo kokybę!

GK Klinikoje naudojamu naujos kartos  frakciniu CO2 FRAXIS GYNOLASER™ lazeriu atliekama greita, saugi ir itin efektyvi neinvazinė procedūra – makšties rejuvenizacija, kuri puikiai sprendžia visas aukščiau minėtas moterų problemas!

Kada atliekama makšties rejuvenizacija lazeriu?

Mes rekomenduojame šią procedūrą:

 • Lytinio gyvenimo gerinimui;
 • Sumažėjusių pojūčių lytinių santykių metu gerinimui;
 • Skausmingumo ir diskomforto lytinių santykių metu gydymui;
 • Makšties laisvumo korekcijai ir gydymui;
 • Makšties niežėjimo, diskomforto, deginimo bei sausumo gydymui;
 • Stresinio šlapimo nelaikymo gydymui;
 • Pasikartojančių makšties infekcijų profilaktiniam gydymui.

Kaip veikia frakcinis CO2 FRAXIS GYNOLASER™ lazeris?

Lazerio skleidžiami spinduliai saugiai veikia makšties sienelę, sukelia naujo kolageno ir elastino, glikogeno gamybą bei persitvarkymą, naujadarinių kraujagyslių gamybą, receptorių jautrumo padidėjimą. Esant stresiniam šlapimo nelaikymui lazerio spinduliais papildomai veikiama į sritį po šlaple ir šlapimo pūsle. T.y. kiekvienu atveju individualiai parenkamas labiausiai tinkamas lazerio darbo rėžimas, stiprumas, parametrai ir veikimo vieta.

Kuo unikalus frakcinis CO2  FRAXIS GYNOLASER™ lazeris?

FRAXIS GYNOLASER™lazeris yra unikalus naujos kartos frakcinis CO2 medicininis lazeris, kuriuo galima ne tik koreguoti ir gydyti  vidinių lytinių organų problemas ir susirgimus (makšties, stresinio šlapimo nelaikymo ir t.t.), bet ir puikiai koreguoti išorinių lytinių organų (išorinių lytinių lūpų, bikini srities) pigmentaciją, gydyti odos dariniuosi ar bendrai atjauninti intymiąją zoną! Dėl savo universalumo ir unikalaus poveikio buvo pripažintas ir tapo auksiniu ginekologiniu standartu visam pasaulyje nuo Japonijos, Korėjos iki JAV ir Europos!

makšties rejuvenizacija

Kokie yra procedūros FRAXIS GYNOLASER™ lazeriu privalumai?

 • dvigubas poveikis: ne tik gydo ir koreguoja lytinių organų problemas, bet tuo pačiu gerina Jūsų seksualinį gyvenimą!
 • ilgalaikis efektas;
 • neinvazyvinus gydymo būdas;
 • tiksli, saugi ir neskausminga procedūra;
 • trumpas poprocedūrinis periodas!

Ar makšties rejuvenizacija lazeriu Jums tinka?

Paklauskite mūsų specialisto. Jei turite kokių klausimų, skambinkite į mūsų GK Kliniką tel. +370 52553353 ir susitarkite dėl privačios gydytojo konsultacijos.

Konsultacijos metu specialistui pasakysite, kokio rezultato norėtumėte, ką norėtumėte pakeisti. Tai padės geriau suprasti ir įvertinti Jūsų troškimus bei patarti, ar ši procedūra Jums tinka.

Kam reikalinga konsultacija?

Prieš procedūrą Jūs kartu su gydytoju specialistu aptarsite, kokių rezultatų tikitės. Kiekvienu individualiu atveju gydytojas parinks Jums tinkantį procedūrų grafiką ar jų kombinaciją.

Konsultacijos metu reikėtų nurodyti, kokius vaistus vartojate (antiuždegiminius, krešėjimą veikiančius, izotretinoiną  ir t.t.), kokias operacijas turėjote. Nepamirškite pasakyti, jei turite kokią alergiją vaistams ar sergate lėtinėmis ligomis.

Ar reikia  specialaus pasiruošimo CO2 FRAXIS GYNOLASER™ lazerio  procedūrai?

Specialaus pasiruošimo nereikia.  Prieš procedūrą privaloma ginekologo  konsultacija ir  ne senesnis, kaip dviejų savaičių normalus onkocitologinis ( PAP ) tepinėlis.

Kiekvienu individualiu atveju, specialistas gali rekomenduoti papildomus  tyrimus ar procedūras.

Ar tai skausminga procedūra ir kiek ji trunka?

Paprastai procedūra visai neskausminga , dėl to nereikia jokio papildomo nuskausminimo. Vidutinė gydymo trukmė – apie 30 minučių.

Kiek procedūrų rekomenduojama  atlikti?

Pakartotinai ją rekomenduojama atlikti kartą per mėnesį tam, kad būtų išlaikytas maksimalus rezultatas. Dažniausiai reikia 3-4 procedūrų. Kiekvienu individualiu atveju specialistas sudarys ir parinks labiausiai tinkamą ir didžiausią efektą duodantį gydymo planą.

Ko reikėtų vengti po procedūrų?

Po gydymo vieną savaitę:  reikėtų vengti lytinių santykių, nesimaudyti baseine ar vonioje. 3 savaites po gydymo nenaudoti intravaginalinių tamponų.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.