Veido patempimas siūlais ir kaklo kontūrų korekcija polilaktiniais siūlais

Veido patempimas polilaktinės rūgšties (APTOS, SILHUETTE SOFT, HAPPY LIFT ) siūlais

Veido patempimas

Procedūros metu yra naudojami patentuoti, puikios kokybės polilaktinės rūgšties siūlai. Tau saugi ir efektyvi procedūra, o jos rezultatai – subtilus ir labai natūraliai atrodantis veido patempimas. Procedūros metu atstatomas jaunatviškas veido kontūras, pakritę audinai gražinami į ankstesnę savo vietą, veidas atrodo puikiai pailėjęs ir žvalus! Tai inovatyvi, minimaliai invazinė savaitgalio procedūra, kurios rezultatai yra labai panašūs į įprastinį veido odos patempimą.

Polilaktines rūgšties siūlai ypač tinka:

  • Pakelti asimetriškus antakius;
  • Atstatyti ir pakelti suglebusius skruostus;
  • Patempti minkštuosius audinius ir skruostus vidurinėje ir apatinėje veido srityje;
  • Iškontūruoti kaklą, veido ovalą.

Kaip atliekama veido patempimo siūlais procedūra?

Kontūravimo procedūros metu naudojami labai ploni polilaktinės rūgšties medicininiai siūlai su kabliukais ar konusėliais. Jie pagaminti iš patentuotos medžiagos, kurie patempia ir prilaiko suglebusias antakių, skruostų, veido ir kaklo sritis. Siūlai yra išguldomi į tiksliai numatytas sritis, naudojant adatą arba per labai mažą 1-2 mm odos dūrį. Įvesti po oda kabliukai atsiveria skėčio principu ir suformuoja atraminę struktūrą, kuri patempia ir pakontūruoja audinius. Audinai pakyla į vertikalesnę ir jaunatviškesnę padėtį.

Kas yra siūlai su „kabliukais“?

Kitaip nei įprastiniai siūlai, kurie yra lygūs, turi labai mažus plauko storio kabliukus ar konusėlius. Jie buvo sukurti atlikus išsamius tyrimus ir turi efektyviausią, geometriškai patentuotą „kabliuko“ dizainą pasaulyje. Siūlai yra gaminami griežtai reguliuojamoje kompanijoje, kuri kuria ir gamina modernius medicininius produktus pastaruosius 25 metus.

Kaip siūlai atrodo? Ar jie matomi po oda?

Kitaip nei kiti polipropileno siūlai, Aptos, Silhuette Soft, Happy lift siūlai yra skaidrūs, labai ploni, todėl jie yra nepastebimi po šviesia ar plona oda.

Kaip veikia Polilaktinės rūgšties kontūravimo siūlai?

Gydytojas padaro nedidelį adatos dūrį, ar 2 mm dūrį ir išguldo siūlus, pagal iš anksto pažymėtą schemą. Siūlai tvirtai prisitvirtina prie po oda esančių audinių, nesukeldami jokios papildomos traumos. Kabliukai tiksliai padeda išlaikyti siūlą numatytoje vietoje. Polilaktinė rūgštis, tirpstant siūlams, intensyviai stimuliuoja naujo kolageno gamybą, todėl aplink kiekvieną siūlą pradeda formuotis nauji kolegeno pluoštai. Būtent dėl intensyviai gaminamo naujo kolageno ir pasikeičia veido kontūrai.

Veido patempimas siūlais – ar procedūra yra skausminga?

Jums procedūros metu bus suteiktas vietinis nuskausminimas, taip pat Jums gali būti pasiūlyta lengva nejautra. Paprastai pacientai sako, jog „blogiausia dalis“ yra vietinis nuskausminimas.

Ar patempimo procedūra yra saugi?

Procedūra yra labai saugi, kai yra atliekama patyrusio gydytojo.

Kiek gali prireikti procedūrų?

Dažniausiai, iškontūruoti veidą ar kaklą, užtenka vienos procedūros.

Kaip ilgai trunka kontūravimo polilaktiniais siūlais procedūra?

Dažniausiai toks veido patempimas yra atliekamas naudojant vietinį nuskausminimą ir trunka 30 – 90 minučių. Pacientai gali po procedūros vykti namo. Būtų gerai jei Jus į namus galėtų parvežti draugai.

Kokia priežiūra yra reikalinga po procedūros?

Po procedūros rekomenduojama laikytis tam tikrų praktinių instrukcijų ir priežiūros, kuri padėtų išlaikyti siūlus vietoje, kad jie nepajudėtų. Mes Jums rekomenduosime vengti intensyvaus veido trynimo (masažo), stiprių aktyvių judesių, nemiegoti ant šono, kad veidas nesiliestų prie pagalvės, vengti stipraus prasižiojimo (pvz. obuolių valdymo ir žiovavimo) ir kai kurio sporto. Mes Jums plačiau paaiškinsime šias rekomendacijas.

Kada galima grįžti į darbą ar imtis kitos veiklos?

Jūs galėsite grįžti į darbą praėjus 2 – 3 dienoms po procedūros.

Kiek laiko trunka efektas po Aptos, Silhouette Soft, Happy lift siūlų procedūros?

Atsižvelgiant į paciento amžių, odos suglebimo laipsnį, naudojamų siūlų kiekį ir gydytojų patirtį, siūlai išlaiko savo savybes iki penkerių metų. Polilaktinės rūgšties siūlai laikui bėgant pilnai ištirpsta (rezorbuojasi).

Veido patempimas siūlais: kokie galimi šalutiniai poveikiai?

Procedūra yra iš tiesų saugi ir komplikacijos yra labai retos. Po procedūros gali atsirasti patinimas, mėlynės, odos nelygumai. Kai kuriais atvejais pacientai gali jausti tam tikrą tempimą arba kai kuriais atvejais gali jausti siūlus. Šie nedideli šalutiniai poveikiai laikui bėgant išnyks. Kadangi naudojama metodika yra grįžtamoji, nepageidaujami šalutiniai poveikiai paprastai yra lengvai pakoreguojami .

Ar veido patempimą siūlais galima derinti su kitomis estetinėmis procedūromis?

Aptos, Silhouette Soft, Happy lift procedūrą galima derinti su botulino toksino procedūra veido odos užpildais, frakciniu odos atnaujinimu Fraxel® lazeriu bei kitomis inovatyviomis estetinėmis procedūromis.

Kokius rezultatus matysiu?

Poveikis yra matomias iš karto. Kontūras po procedūras gerėja keleto mėnesių bėgyje. Paprastai galutinį rezultatą galima pamatyti po 2-3 mėnesių.

Ar galėsiu vėliau atlikti įprastinį veido odos patempimą ar antakių pakėlimą?

Dėl unikalios struktūros siūlai bėgat metams pilnai ištirpsta. Todėl ateityje nėra jokių kliūčių atlikti tradicinį chirurginį veido odos patempimą ar antakių pakėlimą.

Ar ši kontūravimo procedūra Jums tinka?

Jei nenorite atlikti chirurginio veido odos ar antakių odos patempimo arba ją atlikti dar per anksti, tada Aptos, Silhouette Soft, Happy lift veido patempimas idealiai Jums tinka! Tai ideali procedūra pacientams su vidutiniu antakių, skruostų ir kaklo minkštųjų audinių suglebimu, pakritimu.

GK Kinikoje plastikos speciaistė paprašys Jūsų parodyti ir papasakoti, ką konkrečiai Jūs norėtumėte pakeisti. Tai padės plastikos chirurgui geriau suprasti ir įvertinti Jūsų troškimus, bei patarti, ar ši procedūra Jums tinka.

Konsultacijos metu plastikos chirurgė įvertins Jūsų odos storumą, elastingumą, odos perteklių, laisvumą, raukšlių gilumą ir kitus faktorius, kurie svarbūs sudarant procedūros planą ir apimtį.

Konsultacijos metu reikėtų nurodyti, kokius vaistus vartojate, kokias operacijas turėjote, ar Jūsų kraujo spaudimas nepadidėjęs, ar nesergate cukriniu diabetu, skydliaukės ligomis, ar nevartojate aspirino, ar kitų kraujo krešėjimą veikiančių vaistų. Nepamirškite pasakyti, jei turite kokią alergiją vaistams.

Jei turite kokių klausimų, skambinkite į mūsų GK Kliniką tel.: +370 5255 33 53 ir susitarkite dėl privačios gydytojo konsultacijos.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.