Veido kontūrų formavimas injekciniais preparatais

Daugelis trokšta truputį pilnesnio, apvalesnio smakro… O gal Jums norėtusi kiek iškilesnių, jaunatviškos išvaizdos skruostų? Ir nedidelis profesionalus nedidelio tūrio prisilietimas gali stulbinančiai pakeisti bendrą Jūsų išvaizdą.

Vienas iš sprendimų – Veido kontūrų formavimas injekciniais preparatais:

  • Puikus efektas;
  • Minimalus diskomfortas;
  • Labai mažai pašalinių reiškinių;
  • Galite iškart grįžti į darbą ar kitą veiklą.

Veido kontūrų formavimas audinių užpildais leidžia sušvelninti smakrą, suapvalinti jo aštrumą, suteikti skruostams jaunatvinio pilnumo ir apvalumo.

GK Klinikoje galite pasirinkti įvairių, tik geriausios kokybės audinių užpildų:

1. hialurono rūgšties:FILORGA ART FILLER UNIVERSAL, FILORGA ART FILLER VOLUME, JUVEDERM;
2. pusiau sintetinius: ELLANCÉ, RADIESSE.

Kaip veikia šie audinių užpildai?

Audinių užpildai, leidžiami po oda, savo tūriu iškelia kontūrą, suteikia jam norimą formą.

Ar saugi procedūra?

Lietuvoje audinių užpildai saugiai ir efektyviai vartojami jau daugiau kaip dešimtmetį. Jais galima ne tik pakoreguoti veido formą (paryškinti skruostikaulius ar smakrą, padailinti jų formą, bet ir sušvelninti ar net visai išlyginti kai kurias veido raukšles (pvz: ypač jie tinka raukšlėm, einančiom nuo nosies link lūpų kampo), pastorinti lūpas, pakoreguoti jų formą. Kiekvienais metais tūkstančiai pacientų naudoja šį gydymo metodą.

Kuo skiriasi audinių užpildai?

GK Klinikoje galite pasirinkti įvairių pasaulyje garsių firmų tik geriausios kokybės, sertifikuotus hialurono rūgšties ar pusiau sintetinius audinių užpildus.

Visi GK Klinikoje vartojami audinių užpildai yra negyvulinės kilmės.

Hialurono rūgšties užpildai – sudaryti iš hialurono rūgšties (ji įeina į daugelį mūsų organizmo audinių, pvz: kremzlės, raiščių ir kt., sudėtį). Jie natūralesni mūsų organizmui, bet greičiau organizmo suskaidomi ir pašalinami (priklausomai nuo gamintojo, efektas trunka apie12 mėnesių).

Pusiau sintetiniai audinių užpildai – sudaryti iš hialurono rūgšties ir jame esančių nesirezorbuojančių PolyKaproLaktono mikrodalelių, ar panašios į mūsų kaulinį audinį medžiagos. Dėka tokios sudėties organizmas juos ne taip greitai suskaido ir pašalina (efektas trunka iki kelių metų ir ligiau).

Kam reikalinga konsultacija?

GK Klinikoje plastikos specialistas Jus nuosekliai apžiūrės, supažindins Jus su visais šios procedūros ypatumais. Kartu aptarsite norimą rezultatą. Kiekvienu atveju specialistas individualiai padės pasirinkti Jums tinkančius audinių užpildus, aptarsite jų privalumus ir trūkumus. Gal gydytojas patars Jums atlikti BIONUTRILIPS procedūrą.

Konsultacijos metu reikėtų nurodyti, kokius vaistus vartojate, ar nesirgote lūpų paprastąja pūsleline (herpes), neturinte polinkio hipertrofiniams randams, nesergate autoimuninėmis ligomis ar nevartojate Aspirino ar kitų kraujo krešėjimą veikiančių vaistų. Nepamirškite pasakyti, jei turite kokią alergiją vaistams.

Kaip vyksta veido kontūro formavimas injekciniais preparatais?

Specialus audinių užpildų gelis suleidžiamas po oda ar į giliuosius audinius. Dažniausiai audinių užpildai suleidžiami su kaniule, per vieną adatos dūrio skylutę! Plastikos specialistas, suleisdamas audinių užpildus, subtiliai pakoreguoja Jūsų veido kontūrus iki norimo rezultato. Rezultatai matomi iš karto!

Veido kontūrų formavimas Veido kontūrų formavimas

Ar tai skausminga procedūra?

Paprastai prieš procedūrą oda nujautrinama specialiu kremu, ir atliekama per vieną adatos dūrio skylutę, todėl diskomfortas būna minimalus.

Ar yra pašalinių efektų po veido kontūrų formavimo?

Kartais po procedūros injekcijos vieta gali kiek patinti, parausti, gali kiek perštėti, tempti. Paprastai šie pojūčiai išnyksta per kelias dienas. Tam, kad to išvengtumėte griežtai laikykitės gydytojo nurodymų po procedūros.

Kaip sužinoti ar ši procedūra Jums tinka?

Paklauskite mūsų gydytojo. Jei turite kokių klausimų, skambinkite į mūsų GK Kliniką tel. +370 52553353 ir susitarkite dėl privačios gydytojo konsultacijos. Po trumpos apžiūros gydytojas nuspręs, ar šis gydymo būdas Jums tinka.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.