Veido raudonio gydymas lazeriu bei Intensyvia Pulsine Šviesa

Ne vienas iš mūsų matė intensyviai paraudusį veidą… ar pvz: tik nosį…  Kartais veido raudonis  išryškėja vos tik įėjus iš lauko į šiltesnę patalpą, kitiems karštoje aplinkoje, po sporto, kavos ar taurės šampano, o tretiems – kažkada nušąlus odą. Dabar mes galime padėti Jums atsikratyti šio diskomforto!

Veido raudonio gydymas lazeriu ir IPŠ – privalumai

Veido raudonio gydymas kombinuojant naujausias lazerines ir intensyvios pulsinės šviesos technologijas turi akivaizdžių privalumų:Veido raudonio gydymas lazeriu ir IPŠ

Puikūs ir pastovūs gydymo rezultatai net ir labai sudėtingais atvejais;
Švelnus gydymo būdas – paprastai nuskausminimas nereikalingas;
Paprastas gydymo būdas – minimalus spalvos pasikeitimas ar patinimas po gydymo, minimali priežiūra  po gydymo;
Patogu – gydymas atliekamas ambulatoriškai ir trunka tik kelias minutes.

Kas tai yra veido raudonis?

Veido raudonį sudaro odoje esančios mikroskopinio diametro kraujagyslės. Paprastai jų yra žymiai daugiau, jos  yra labai smulkios, nematomos plika akimi, o kartais neįžiūrimos net pro specialią optiką. Dažniausiai matoma tik ryškiai raudona oda, o atskirų kraujagyslių nematyti.
Raudonis gali būti ryškus tiek visame veide, tiek ir atskirose jo dalyse – apie nosį, skruostuose.

Kaip veikia GK Klinikoje naudojami progresyvūs  gydymo būdai?

Šiuolaikinės naujos impulsinės šviesos bei lazerinės technologijos veikia  kiekvieną net mikroskopinio diametro kraujagyslę tam tikro stiprumo itin tiksliu energijos kiekiu, minimaliai veikdamos aplinkinę odą. Šio gydymo metu, šviesos ar lazerio  energija specialaus įrenginio pagalba patenka tiesiai į pasirinktą kapiliarą ar kraujagyslę. Šią energiją – karštį, sugeria kraujagyslės ir tada jos spindis sulimpa negrįžtamai. Kombinuojant įvairias lazerines ir intensyvios pulsinės šviesos technologijas, paveikiamos įvairaus diametro kraujagyslės įvairiuose odos gyliuose, dėl to gydomi  net ir labai sudėtingi atvejai, kuriems ankščiau padėti negalėdavome.

Kodėl susiformuoja veido raudonis?

Mes nežinome visų priežasčių, bet dažniausiai jo atsiradimą įtakoja paveldimumas, peroraliniai kontraceptikai, hormoninės terapijos, kaitinimasis saulėje bei senėjimo procesai. Taip pat tai gali būti susiję su kitomis odos ligomis.

Ar šis gydymo būdas Jums tinka ?

Prieš pradedant gydymą, GK Kinikoje speciaistas pro specialią optiką apžiūrės ir įvertins Jūsų odos raudonį, peržvelgs Jūsų ligos istoriją. Mums reikės nustatyti Jūsų odos tipą ir, ar ankščiau sirgote kokia nors  odos liga bei kuo gydėtės. Mes taip pat aptarsime Jūsų esamą būklę, paaiškinsime Jums būsimą gydymą ir prognozuojamą rezultatą.
Kiekvienu individualiu atveju specialistas sudarys ir parinks Jums labiausiai tinkantį ir didžiausią efektą duodantį gydymo planą.

Kaip vyksta veido raudonio gydymas lazeriu ar IPŠ?

Gydymas gali skirtis, priklausomai nuo raudonio ypatumų, lokalizacijos bei išplitimo. Gydytojas nukreips lazerio ar IPŠ šviesos pluoštą į darinį specialiu aparato antgaliu. Dauguma gydymo atvejų nuskausminimas nereikalingas. Kai kurie pacientai gydymo metu jaučia lengvą dūrimą ar karštį.

Kaip vyksta sveikimas, ar reikės specialios priežiūros?

Po procedūros diskomfortas bus minimalus. Kaip atrodysite po procedūros, priklausys nuo to, kokį gydymo būdą pasirinks Jūsų gydytojas. Po gydymo su tam tikrais lazeriais ar impulsinės šviesos sistemomis gali atsirasti nedidelis patinimas, paraudimas. kuris paprastai pranyksta po kelių valandų.
Gydytojas Jūsų paprašys gydytą vietą tepti specialiu tepalu,  vengti saulės spindulių ir naudoti odos apsaugos priemones nuo saulės. Gydant odos kraujagyslinius darinius, galutiniai gydymo rezultatai bus matomi iš karto arba po 15-25 dienų.  Po gydymo rekomenduojama 10-14 d. vengti visko, kas plečia kraujagysles ir skatina priplūsti į jas daug kraujo (pirčių, soliariumo, intensyvaus fizinio krūvio, alkoholio ir t.t).

Kiek gydymo seansų Jums reikės?

Dažniausiai gali prireikti kelių gydymo seansų.

Ar po gydymo gali atsinaujinti buvęs veido odos raudonis?

Paprastai jis neatsinaujina. Optimalūs rezultatai pasiekiami tik, jei Jūs naudosite apsauginius kremus nuo saulės, vengsite saulės, saunų ir kitų kraujagysles plečiančių faktorių. Laikui bėgant, naujose vietose gali plėstis  naujos  mikroninės kraujagyslės. Tačiau tai vyksta labai lėtai.

Kaip sužinoti ar šis gydymo būdas Jums tinka?

Paklauskite mūsų gydytojo. Jei turite kokių klausimų, skambinkite į GK Kliniką tel.  +370 5 255 33 53 ir susitarkite dėl privačios gydytojo konsultacijos. Po trumpos apžiūros gydytojas nuspręs, ar šis gydymo būdas Jums tinka.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.