Venus Legacy™– celiulito gydymas, 4D kūno linijų tobulinimas

Technologija Venus 4D™ – nauja ateities technologija, skirta celiulitui gydyti, stangrinti kūno odą ir formuoti kūno kontūrus. VenusLegacy™ – pirmasis universalus aparatas, kuris sujungia daugiapolį radijo dažnį ir impulsinių magnetinių laukų (MP)² technologiją su nauja VariPulse™ technologija.

Kaip veikia ir kuo unikalus kūno kontūravimas su Venus Legacy™?

Venus Legacy™ aparatas ir celiulito gydymas juo veikia ateities technologijų Venus4D™ pagrindu. Tai pirmas universalus aparatas, kuris veikia naudodamas 4D kombinuotas energijas: daugiapolio radijo dažnio, impulsinių magnetinių laukų (MP)² ir unikalią, naują VariPulse™ technologiją.

Daugiapolis radijo dažnis skirtingame riebalinio audinio gylyje leidžia sukurti tam tikro lygio terapinę energiją bei greitą ir vientisą audinių šildymą. Impulsiniai magnetiniai laukai veikia sinergistiniu principu ir sustiprina daugiaplio radijo dažnio poveikį. Unikali „Vari-Pulse“ technologija užtikrina reguliuojamą impulsinį įsiurbimo efektą, taigi padeda energijai prasiskverbti giliai į  riebalinį audinį, užtikrina jo lipolizę, stimuliuoja  limfodrenažą  ir aktyvuoja  kraujo apykaitą.

Daugiapolis radijo dažnis veikdamas kartu su Impulsiniais magnetiniais laukais tiesiogiai stimuliuoja fibroblastus ir skatina naujo kolageno gamybą.

Venus Legacy™– celiulito gydymas

Kam naudojama VenusLegacy™sistema?

Mes rekomenduojame VenusLegacy™ procedūras :

      • mažinti riebalinį sluoksnį;
      • patemti kūno odą;
      • celiulitui mažinti;
      • kūno linijų tobulinimui;
      • kūno apimties mažinimui;
      • limfodrenažui.

Kokie yra Venus Legacy™ pranašumai, lyginant su kitais metodais?

GK klinikoje naudojamo aparato privalumas yra naujos kartos technologijos. Šiandien nėra kitų gydymo metodų, apimančių dvipolio radiodažnio (Bi-Polar RF), impulsinių magnetinių laukų, VariPulse™technologijos derinio. Joks kitas metodas negali užtikrinti kliniškai įrodytų rezultatų veiksmingumo bei saugumo mažiau nei po poros procedūrų kaip VenusLegacy ™. Jis yra vienintelis sertifikuotas nechirurginis medicinos prietaisas skirtas 4D kūno apimčių mažinimui ir veikiantis „Vari-Pulse“ technologija.

Kuriose kūno srityse gali būti mažinamos kūno apimtys VenusLegacy™ pagalba? Kuo unikaliūs sistemos aplikatoriai?

Su Venus Legacy™ aparatu gali būti koreguojamos veido, kaklo , pagurklio, rankų, pilvo, šlaunų, blauzdų ar sėdmenų sritys. Aplikatoriai (OctiPolar, Sculpt. Lift bei DiamondPolar) VenusLegacy™ prietaisui leidžia derinti tarpusavyje įvairias technologijas ir kruopščiai atlikti procedūrą tiek didesnėse, tiek mažesnėse kūno ir veido srityse, todėl gydymas yra saugus ir veiksmingas.

Procedūros metu audinių temperatūros kontrolė vyksta realiuoju laiku. Aparato displėjaus ekrane galima stebėti kintančią audinių temperatūros kreivę. Tai leidžia užtikrinti pastovų kontaktą su audiniais ir garantuoja puikius procedūrų rezultatus.

Kūno aplikatoriai OctiPolar:

Veikia kartu suderinus daugiapolį radijo dažnį ir impulsinius magnetinius laukus (MP)². Jie puikiai tinka patemti ir iškontūruoti kūno odą. Specialistas parenka juos, kai yra:

 • nukarusi, laisva oda;
 • pilvas po gimdymo;
 • likę požymiai po buvusios liposakcijos;
 • kūno linijų tobulinimui.

Sculpt aplikatoriai:

Veikia suderinus daugiapolį radijo dažnį, impulsinius magnetinius laukus (MP)²  su  VariPulse™ technologija (vakuuminis poveikis), Juos specialistas dažniausiai naudoja  kūno odai patempti ir riebaliniam sluoksniui mažinti:

 • riebaliniam sluoksniui mažinti;
 • celiulitui mažinti;
 • kūno linijų tobulinimui;
 • kūno apimties mažinimui;
 • limfodrenažui atlikti.

Ši naujausia technologija skirtingame audinių gylyje sukuria gilaus šildymo poveikį .

Venus Legacy™– kūno kontūravimo aparatas

Veidui skirti aplikatoriai DiamondPolar:

Venus Legacy™ aparatasVeikia suderinus daugiapolį radijo dažnį  ir impulsinius magnetinius laukus (MP)² . Dažniausiai naudojamas veido odai iškontūruoti ir patempti, palyginti raukšles.

Šis veido aplikatorius turi unikalų elektrodų išsidėstymą, todėl su juo galima atlikti procedūras reljefiniuose paviršiuose: ant odos aplink akis ir palei skruostus.

Lift aplikatoriai:

Venus Legacy™– celiulito gydymasVeikia suderinus daugiapolį radijo dažnį , impulsinius magnetinius laukus (MP)² ir VariPulse™ technologiją (vakuuminį poveikį).

Dažniausiai naudojamas odai patempti, riebaliniam sluoksniui mažinti ir limfodrenažui gerinti.

Lift aplikatorių specialistas naudoja:

 • riebalinių sankaupų ant kaklo ir pasmakrės mažinimui;
 • poodinio riebalinio sluoksnio mažinimui;
 • veido limfodrenažo gerinimui;
 • kai gerina kraujo apytaką, sumažina tinimą paakių srityje, taip pat formuoja kontūrus jautresnėse odos vietose, kaklo rankų, dekoltė ir krūtinės srityse.

Kaip greitai aš pastebėsiu pasikeitimus?

Laipsniškas pagerėjimas gali būti matomas jau po pirmosios procedūros – procedūros atlikimo srityje oda taps lygesnė ir stangresnė. Apimčių ir celiulito sumažėjimo rezultatai bus labiausiai matomi po kelių procedūrų, atlikus paskutiniąją procedūrą.

Kaip pagerinti ir išlaikyti VenusLegacy™ rezultatus?

Po pilno procedūrų ciklo, rekomenduojama periodiškai atlikti palaikomąją procedūrą. Kaip ir po visų nechirurginių arba chirurginių metodų, rezultatas truks ilgiau, jei išlaikysite subalansuotą mitybą bei reguliariai mankštinsitės.

Ar šis gydymas saugus?

VenusLegacy™– tai profesionali medicininė sistema garantuojanti saugų bei efektyvų gydymą visiems odos tipams.

Koks yra pojūtis procedūros metu?

Didžioji dalis pacientų teigia, jog procedūra yra maloni, jos metu jaučiamas gilus šilumos pojūtis odoje.

Kaip aš jausiuos po procedūros?

Po procedūros, srityje, kurioje buvo atlikta procedūra, oda gali būti standesnė. Tai yra normalu jausti šilumą procedūros srityje net kelias valandas po vizito. Retais atvejais gali atsirasti silpnas paraudimas

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.