Akių vokų plastika (apatinių ir viršutinių)

Vokų oda yra pati jautriausia ir ploniausia oda veide. Ši sritis ypač išduoda mūsų amžių ir gyvenimo būdą. Su amžiumi raukšlelių skaičius šioje srityje didėja, atsiranda odos nukritimas, – odos „maišeliai“. Vokų plastika tarsi atveria akį, pašalina nepageidaujamus „maišelius“, akis, o kartu ir visas veidas, stipriai ir akivaizdžiai atjaunėja.

vokų plastikaVokų plastika

Ar vokų plastika Jums tinka?

Konsultacijos metu plastikos chirurgui Jūs pasakysite, kokio rezultato norėtumėte, ką norėtumėte pakeisti. Tai padės plastikos chirurgui geriau suprasti ir įvertinti Jūsų troškimus, bei patarti, ar vokų plastika Jums tinka.

Mes rekomenduojame šią operaciją, jei:
–  viršutinio voko odos perteklius uždengia natūralią viršutinių vokų odos raukšlę;
–  viršutinio voko odos perteklius užkrenta ant akies, maišo matymui;
–  viršutiniai vokai atrodo „lyg patinę“, paburkę, akys visada lyg pavargę;
–  apatiniuose vokuose ryškus odos perteklius, matomi odos „maišeliai“.

Kam reikalinga konsultacija?

GK Klinikoje plastikos specialistas apžiūrės Jūsų vokus, įvertins jų dydį, formą, odos kokybę, perteklių. Labai svarbu informuoti gydytoją, jei turėjote kitas akių ar vokų operacijas. Plastikos chirurgas supažindins Jus su visais šios operacijos trūkumais ir privalumais. Kartu aptarsite, kokių norite vokų.

Konsultacijos metu reikėtų nurodyti, kokius vaistus vartojate, kokias operacijas turėjote, ar Jūsų kraujo spaudimas nepadidėjęs, ar nesergate cukriniu diabetu, skydliaukės ligomis, ar nevartojate Aspirino, ar kitų kraujo krešėjimą veikiančių vaistų. Nepamirškite pasakyti, jei turite kokią alergiją vaistams. Pasakykite chirurgui, jei nešiojate kontaktinius lęšius, ar turite kokių regos problemų (ar kada Jums buvo diagnozuotas „sausų akių“ sindromas?).

Ar reikia  specialaus pasiruošimo vokų plastikos operacijai?

Jeigu Jūs rūkote, tai prieš operaciją reikia sumažinti cigarečių skaičių. Prieš operaciją rekomenduojama nevartroti Aspirino bei kitų kraujo krešėjimą mažinančių vaistų.

Kaip vyks operacija?

Operacija vyksta bendrinėje ar vietinėje nejautroje, ji trunka apie valandą.

Akių plastikaAkių plastikos operacijaAkių plastikos operacija

 

 

 

 

 

Akių plastikaAkių plastikos operacija

Atliekant viršutinių vokų plastiką, odos pjūvis daromas natūralioje viršutinio voko raukšlės vagoje. Per šį odos pjūvį pašalinamas odos, bei riebalinio audinio perteklius. Kadangi pjūvis gula į natūralią odos raukšlę, sugijus, odos randelis tampa nematomas.

Atliekant apatinių vokų plastiką, odos pjūvis daromas arba kelis milimetrus žemiau apatinio voko krašto blakstienų, arba per vidinę apatinio voko pusę iš akies junginės pusės. Jei yra apatinio voko krašto laisvumas, papildomai gali būti atliekamos šios problemos korekcijos. Kaip ir viršutinių vokų plastikos metu, odos pjūveliai natūraliai daromi taip, kad gultų į odos raukšlę. Taigi sugijus, tampa nematomi.

Apatinio voko odai išlyginti dažnai naudojama odos korekcija lazeriu ar kitos odos atjauninimo priemonės.

Kaip vyksta sveikimas, ar reikės specialios priežiūros?

Paprastai galite grįžti namo tą pačią ar kitą dieną po operacijos. Parą po operacijos rekomenduojama dėti šaltį operacijos vietoje, kad būtų kuo mažesnis audinių patinimas ir mėlynės. Su saulės akiniais galite eiti į lauką jau sekančią dieną. Savaitę po operacijos rekomenduojama nenešioti kontaktinių lęšių.

Ar labai matomi randai?

Paprastai randai yra sunkiai matomi, nes gula natūraliose odos raukšlėse.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.