Viso kūno raudonos šviesos terapija NovoTHOR

Raudonos šviesos Terapija NovoTHOR

Terapija NovoTHOR yra viso kūno  raudonos šviesos terapijos lova, kuri naudoja infraraudonųjų spindulių šviesą traumoms gydyti, skausmui mažinti, atpalaiduoti raumenis/sąnarius ir pagerinti kraujotaką.

NovoTHOR terapija:

Sumažina skausmą
Vaistai slopina skausmą, nes užkerta cheminių signalų perdavimą organizme. Terapija NovoTHOR iš tikrųjų gydo skausmo priežastį: mažina raumenų ir sąnarių skausmą.

Pagerina raumenų darbo efektyvumą
NovoTHOR pagerina raumenų veiklą, padidina treniruotės efektyvumą ir padeda pasiekti geresnius rezultatus, kurių dar nebuvote pasiekę.

Padeda atsistatyti po ligos ar sunkios treniruotės
Nesvarbu ar tai trauma, ar treniruotė, NovoTHOR gali atstatyti raumenis, juos atpalaiduoti ir pagerinti organizmo kraujotaką, padėdamas Jums greičiau atsigauti.

Atpalaiduojanti ir gydanti terapija visam kūnui
NovoTHOR gydo visą kūną – nuo galvos iki pirštų galiukų – viską vienu metu, greičiau nei per 15 min. Atpalaiduoja visą kūną ir jaučiatės geriau nei bet kada.

Mokslas. Ne magija
Raudonos šviesos terapijai ištirti buvo atlikta daugiau nei 500 klinikinių tyrimų su žmonėmis ir 4000 laboratorinių tyrimų. Klinikinių tyrimų tyrėjai, ligoninės ir vyriausybinės institucijos, tokios kaip JAV kongresas ir Jungtinės tautos, NovoTHOR patvirtina kaip savo srities ekspertą.

Kas yra raudonos šviesos terapija?
Raudonos šviesos terapija – tai natūralius ląstelių atsinaujinimo procesus stimuliuojantis gydymo būdas. Ši terapija gali būti naudojama psoriazei ir vitiligo gydymui. Raudonos šviesos terapija (taip pat žinoma kaip fotobiomoduliacija) naudoja raudonos ir artimos infraraudonai šviesai derinį, kad suaktyvintų daugybę biologinių procesų.

Kam naudojama raudonos šviesos terapija?
Raudonos šviesos terapija taikoma traumoms gydyti, skausmui mažinti, raumenims/sąnariams atpalaiduoti, kraujotakai gerinti. Šią terapiją paprastai naudoja gydytojai, kineziterapeutai ir skausmo klinikos kaip labai veiksmingą neinvazinį gydymo būdą, be jokio šalutinio poveikio. Jį taip pat naudoja profesionalūs sportininkai, kad pagerintų sportinius rezultatus ir sumažintų traumas.

Kaip dažnai galite naudoti raudonos šviesos terapiją?
Raudonos šviesos terapiją galite naudoti kiekvieną dieną. Dėl gydymo kurso Jums patars gydantis gydytojas.

NovoTHOR terapijos privalumai

  • Pagerina raumenų veiklą
  • Atkuria raumenų/sąnarių judesius
  • Atpalaiduoja raumenis/sąnarius, pašalina raumenų spazmus
  • Mažina raumenų/sąnarių sustingimą ir skausmą
  • Pagerina kraujotaką
  • Tai lieknėjimo programos dalis

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.