Susigrąžinkite jaunystę su veido kontūrą formuojančiais siūlais Happy Lift™!

  • 2014 gegužės 13

 

Paprastai senstanti veido oda pradeda prarasti savo elastingumą ir apimtį, taip pat tampa pastebimi ir kiti dažniausiai pasitaikantys odos senėjimo požymiai: raukšlių formavimasis, prasta odos struktūra, tonusas ir spalva, užkritę akių vokai, kaklo, žandikaulio ir skruostų odos suglebimas, plokšti ir įdubę skruostai, suplonėjusios lūpos, audinių apimties praradimas, odos dehidratacija.

Senėjimo procesai pradeda ryškėti netgi ankstyvame amžiuje. Jungiamieji audiniai plonėja, o kolageno ir elastino skaidulos pradeda irti. Tai sąlygoja audinių suglebimą, kuris savo ruožtu sąlygoja raukšlių atsiradimą. Pradėjus ryškėti šiems požymiams ar netgi dar anksčiau, daugelis moterų ir vyrų pradeda ieškoti būdų kaip atgaivinti ir atjauninti pavargusią veido išvaizdą. Mūsų gydytojas gali Jums rekomenduoti odą atjauninančią patempimo siūlais procedūrą, kuri atjaunins Jūsų veidą, atstatys jaunatviškus veido kontūrus, nekeičiant natūralių veido ir kaklo bruožų.

Be natūralaus veido kontūro atkūrimo yra ir kitų privalumų, kuriuos suteikia odos patempimo, naudojant siūlus, procedūra, kuri padeda atstatyti odos stangrumą, tonusą ir struktūrą. Odos patempimas siūlų pagalba yra minimaliai invazinė procedūra, kuri atliekama gydytojo kabinete, po kurios Jums nereiks gulėti palatoje. Kitaip nei tradicinės veido odos patempimo procedūros, Promo Italia pilnai ištirpstantys (besirezorbuojantys) siūlai pasiūlo „švelnų“ chirurginį metodą ir įprastiniais atvejais nepalieka odoje jokių randų. Paprastai įprastinis odos patempimas naudojant siūlus užtrunka nuo 45 iki 90 minučių, atsižvelgiant į įterpiamų siūlų skaičių, o po procedūros, praėjus keletui valandų, Jūs galite grįžti į namus.