Turite lytinio gyvenimo problemų? Mes galime Jums padėti!

Turite lytinio gyvenimo problemų? Mes galime Jums padėti!
  • 2014 13 balandžio

Makšties siaurinimas ir atjauninimas yra šiuolaikinis sprendimas  moterims, turinčioms tarpvietės, makšties ir lytinio gyvenimo problemų.

Gimdymai, netinkamai susiūta tarvietė po gimdymų, amžiniai makšties pakitimai – tai visuma įtakojančių faktorių, kurie gali riboti moters aktyvumą.

Makšties siaurinimas koreguojančiais siūlais yra rekomenduojamas moterims, kurios turi lytinį nepasitenkinimą, besikartojančią makšties infekciją, slenkančią užpakalinę makšties sienelę, lytinių organų nusileidimą ir iškritimą. Makšties siaurinimas koreguojančiais siūlais yra minimaliai invazyvi ginekologinė procedūra, kuri pagerina lyties organų ląstelių struktūrą. To pasekoje makšties įeiga susiaurėja, sumažėja tikimybė patekti mikroorganizmams iš  aplinkos į makštį, sutvirtinami tarpvietės raumenys. Šios procedūros metu taip pat atjauninamas ir atstatomas estetinis makšties ir tarpvietės vaizdas.

Makšties siaurinimas koreguojančiais siūlais yra revoliucija tarpvietės ir makšties atjauninimo procedūrų tarpe.

Šiai procedūrai naudojamas specialus siūlas struktūra panašus į inkarą, kurio pagalba ir koreguojama tarpvietė. Siūlai yra pagaminti iš  kaprolaktono ir polidioksanono , yra visiškai tirpūs.

Tose vietose, kur siūlas yra pravedamas skatinama kolageno gamyba, todėl ilgainiui gaunamas estetinis, atjauninantis audinius poveikis.

Procedūra atliekama po ginekologinės apžiūros, įvertinus nusiskundimus ir objektyvius pakitimus. Kontraindikacijos šiai procedūrai yra vėžys, autoimuniniai susirgimai, diabetas ir nėštumas. Procedūra g.b. atkiekama vietinėje ar trumpalaikėje intraveninėje nejautroje.

Priklausomai nuo problemos masto g.b. naudojamas vienas, du ar trys siūlai. Šiai procedūrai atlikti skalpelis nenaudojamas. Neužilgo po šios procedūros pacientė gali grįžti į kasdienį gyvenimą. Nurodytą laiką ribojami tik lytiniai santykiai.

Indikacijos procedūrai yra:

• Lytinio gyvenimo/kokybės nepasitenkinimas
• Makšties mikrobinės pusiausvyros sustrikimai
• Makšties nusileidimas
• Dubens organų nusileidimas ir iškritimas