Viso kūno raudonos šviesos terapija NovoTHOR

Viso kūno raudonos šviesos terapija NovoTHOR
  • 2021 28 gruodžio

NovoTHOR yra viso kūno  raudonos šviesos terapijos lova, kuri naudoja infraraudonųjų spindulių šviesą traumoms gydyti, skausmui mažinti, atpalaiduoti raumenis/sąnarius ir pagerinti kraujotaką.

Raudonos šviesos terapija NovoTHOR:

Sumažina skausmą
Vaistai slopina skausmą, nes užkerta cheminių signalų perdavimą organizme. NovoTHOR iš tikrųjų gydo skausmo priežastį: mažina raumenų ir sąnarių skausmą.

Pagerina raumenų darbo efektyvumą
Raudonos šviesos terapija NovoTHOR pagerina raumenų veiklą, padidina treniruotės efektyvumą ir padeda pasiekti geresnius rezultatus, kurių dar nebuvote pasiekę.

Padeda atsistatyti po ligos ar sunkios treniruotės
Nesvarbu ar tai trauma, ar treniruotė, NovoTHOR gali atstatyti raumenis, juos atpalaiduoti ir pagerinti organizmo kraujotaką, padėdamas Jums greičiau atsigauti.

Atpalaiduojanti ir gydanti terapija visam kūnui
NovoTHOR gydo visą kūną – nuo galvos iki pirštų galiukų – viską vienu metu, greičiau nei per 15 min. Atpalaiduoja visą kūną ir jaučiatės geriau nei bet kada.

Mokslas. Ne magija
Raudonos šviesos terapijai ištirti buvo atlikta daugiau nei 500 klinikinių tyrimų su žmonėmis ir 4000 laboratorinių tyrimų. Klinikinių tyrimų tyrėjai, ligoninės ir vyriausybinės institucijos, tokios kaip JAV kongresas ir Jungtinės tautos, NovoTHOR patvirtina kaip savo srities ekspertą.

Kas yra raudonos šviesos terapija?
Raudonos šviesos terapija NovoTHOR – tai natūralius ląstelių atsinaujinimo procesus stimuliuojantis gydymo būdas. Ši terapija gali būti naudojama psoriazei ir vitiligo gydymui. Raudonos šviesos terapija (taip pat žinoma kaip fotobiomoduliacija) naudoja raudonos ir artimos infraraudonai šviesai derinį, kad suaktyvintų daugybę biologinių procesų.

Kam naudojama raudonos šviesos terapija?
Raudonos šviesos terapija taikoma traumoms gydyti, skausmui mažinti, raumenims/sąnariams atpalaiduoti, kraujotakai gerinti. Šią terapiją paprastai naudoja gydytojai, kineziterapeutai ir skausmo klinikos kaip labai veiksmingą neinvazinį gydymo būdą, be jokio šalutinio poveikio. Jį taip pat naudoja profesionalūs sportininkai, kad pagerintų sportinius rezultatus ir sumažintų traumas.

Kaip dažnai galite naudoti raudonos šviesos terapiją?
Raudonos šviesos terapiją galite naudoti kiekvieną dieną. Dėl gydymo kurso Jums patars gydantis gydytojas.

NovoTHOR privalumai:

  • Pagerina raumenų veiklą
  • Atkuria raumenų/sąnarių judesius
  • Atpalaiduoja raumenis/sąnarius, pašalina raumenų spazmus
  • Mažina raumenų/sąnarių sustingimą ir skausmą
  • Pagerina kraujotaką
  • Tai lieknėjimo programos dalis

NovoTHOR

Fotobiomoduliacija

Fotobiomoduliacija yra terminas, naudojamas apibūdinant, kaip infraraudonieji spinduliai padeda sumažinti ir gydyti skausmą.

Kas yra fotobiomoduliacija (PBM) terapija?

Fotobiomoduliacija (PBM terapija), anksčiau žinoma kaip šalto lazerio terapija yra raudonos ir infraraudonosios šviesos spindulių taikymas traumų ir pažeidimų gydymui, siekiant pagreitinti žaizdų ir minkštųjų audinių gijimą, sumažinti uždegimą ir palengvinti ūminį ir lėtinį skausmą. Pirmą kartą šis raudonosios šviesos lazeris buvo sukurtas 1967 m. Dabar jis paprastai vadinamas fotobiomoduliacija (PBM).

Fotobiomoduliacija naudojama siekiant: pagreitinti audinių atsistatymą po operacijų ar traumų, sumažinti raumenų tempimą po treniruočių, pašalinti uždegimą ir sumažinti skausmą.

Raudonos ir infraraudonosios šviesos spindulių derinys (600-1000nm) dažniausiai naudojamas fotobiomoduliacijai  (PBM) gali būti gaminamas lazeriu arba didelio intensyvumo šviesos diodais. PBM lazerių ir šviesos diodų intensyvumas nėra toks didelis kaip chirurginio lazerio. Šildymo efekto nėra.

PBM poveikis yra fotocheminis (kaip fotosintezė augaluose). Kai naudojamas tinkamas intensyvumas ir gydymo laikas, raudonos ir infraraudonos šviesos derinys sumažina  oksidacinį stresą ir padidina ATP. Tai pagerina ląstelių metabolizmą ir mažina uždegimą. Šį poveikį galima sustiprinti impulsais, kai reikia nuimti ūmų skausmą, yra kitas mechanizmas, kuris geriausiai veikia, kai naudojamas stiprus ištisinis spindulys.

PBM įrenginiai paprastai tiekia 10-500 mW (0,01-0,01 vatų). Galios tankis paprastai svyruoja nuo 0,005 W/Cm2 – ˃5W/Cm2.

PBM plačiai naudojamas esant minkštųjų audinių pažeidimams, sąnarių ligoms, neuropatiniam skausmui, negyjančioms kojų opoms gydyti.

„The Lancet“ skelbia svarbią PBM apžvalgą dėl kaklo skausmų gydymo. Prof. Michaelas Hamblinas, Wellmano fotomedicinos centras, Harvardo medicinos mokykla, įvadas Į PBM ir atsakas į dozę. Šaltinis: International Dose Response Society.  Daugiau klausyti interviu apie PBM vaizdo įraše:

https://www.thorlaser.com/courses/

Šiame Harvardo medicinos mokyklos dokumente apžvelgiami PBM mechanizmai ir dvifazis dozės atsakas. Jame apibendrinami PBM molekuliniai ir ląsteliniai mechanizmai, pateikiamas mokslinis dvifazio dozės atsako paaiškinimas (kodėl maža dozė turi stimuliuojantį poveikį ir kodėl didelė dozė slopina). Mažas galios tankis turi geresnį gydomąjį ir priešuždegiminį poveikį, nes didesnis galios tankis labiau slopina gydomąjį poveikį (tai gali būti naudinga , jei norime tik nuskausminamojo poveikio).