Thermage® procedūra – kodėl nesimato jokių rezultatų?

Thermage® procedūra – kodėl nesimato jokių rezultatų?
  • 2018 22 lapkričio

Dažnai pacientai, kurie kažkur darėsi Thermage® procedūrą, kreipiasi į mus klausdami, kodėl nemato jokių rezultatų? Todėl šiandien norime pasidalinti pagrindinėmis priežastimis, kodėl Thermage® procedūros rezultatai gali būti tokie skirtingi.

Kokie būna Thermage® procedūros rezultatai ir kuo skiriasi skirtingu tikslu atliekamos procedūros?

Thermage® – tai plataus klinikinio spektro procedūra. Priklausomai nuo Jūsų pageidavimo galima šiek tiek pastangrinti odą, arba atlikti procedūrą taip, kad dingtų visas odos perteklius ir turėtumėte puikų ilgalaikį odos patempimo efektą. GK Klinikoje Jūs visada gali rinktis, kokio rezultato norėsite.

Nuo ko priklauso Thermage® procedūros rezultatai?

Procedūros rezultatai priklauso nuo:

– gydytojo kvalifikacijos;
– impulsų kiekio, sunaudojamo procedūros metu;
– energijos, kuria atliekama procedūra;
– nujautrinimo efektyvumo, kuris leidžia panaudoti didesnę energiją ir gauti stipresnį efektą.

Ar jaučiamas koks nors diskomfortas Thermage® procedūrų metu?

Procedūros metu jaučiama intensyvi šiluma. Tačiau, jei procedūra siekiama tik pastangrinti odą, tada naudojama nedidelė energija, o intensyvi šiluma ar karštis sumažinamas nujautrinančiais vaistais. Jei procedūros metu reikia išgauti ilgalaikį patempimo efektą ir iškontūruoti odą, dažniausiai rekomenduojama kaukinė nejautra, nes juntamas intensyvus karštis.

Kiek laiko trunka Thermage® procedūra?

Priklausomai nuo veikiamo odos ploto ir siekiamo rezultato (ar reikia tik pastrangrinti, ar pilnai patempti, iškotūruoti ir panaikinti odos laisvumą), procedūra gali užtrukti nuo 30 min. iki kelių valandų.

Mūsų klinikoje Jūs patys galite pasirinkti, kokią Thermage® procedūrą norite daryti. Nuo to priklausys ir galutinė kaina.

Thermage® procedūra

Daugiau informacijos visuomet suteiksime jums patogiais kontaktais gkklinika.com/lt/contacts.