Naujos kartos dviejų švirkštų sistema Arthrex ACP® Double Syringe

Naujos kartos dviejų švirkštų sistema Arthrex ACP® Double Syringe
  • 2020 23 lapkričio

Norime pristatyti naujieną unikalią, naujos kartos dviejų švirkštų sistemą Arthrex ACP® Double Syringe, skirtą (Trombocites autocell injections) procedūroms. Mūsų labai kruopščiai atsirinktas Vokiečių gamintojas Arthrex dėl šio produkto yra vienas iš biotechnologijų srities lyderių pasaulyje!

Arthrex ACP® Double Syringe daugelį metų naudojama, moksliniais tyrimais pagrįsta sistema pasižymi esminiais privalumais:

– Greičiau, paprasčiau, saugiau
(Trombocites autocell injections) paruošiamas vos per 4-5 minutes, be to dėl dviejų švirkštų sprendimo, injekuojamas iškart iš švirkšto: mažiau žingsnių reiškia mažesnę klaidų tikimybę ir greitesnį procesą. Sterilu ir saugu!

– Mažiau skausmo pacientui. „Natūralu“ tapo dar natūraliau!
Nėra antikoaguliantų, nei aktyvatorių, sąlygojančių deginimo jausmą injekcijų metu, taigi pacientui siūlome visai kitokią procedūros patirtį – su šia sistema skausmo pojūtis bus tik minimalus. Taigi (Trombocites autocell injections) procedūra tapo dar natūralesnė!

– Saugumas
Vokietijoje pagaminta uždara, sterili, be adatų naudojama sistema turi 2b klasės medicininio prietaiso sertifikatą ir DIN ISO 13485 kokybės sertifikatą. Didesnis saugumas užtikrinamas ir dėl to, kad (Trombocites autocell injections) iškart suleidžiamas tiesiai iš švirkšto, tagi nėra naudojami antikoaguliantai ar ląsteles pritraukiantis gelis.

– Efektyvumas
Iš 15 ml kraujo paruošiama vidutiniškai 5-6 ml (Trombocites autocell injections), o trombocitų koncentracija gaunama maždaug 2,5 karto didesnė, lyginant su analogiškomis sistemomis.

sistema Arthrex ACP® Double Syringe