Depigmentacinis odos gydymas

GK Klinikoje taikomas įvairių pigmentinių odos darinių pilnas kompleksinis gydymas, kombinuojant: įvairias lazerines bei intensyvios pulsinės šviesos sistemas, medikamentinį gydymą ir specialios paskirties balinančias kosmetologines priemones.

Toks visapusiškas depigmentacinis odos gydymas ne tik pašalina nepageidaujamus pigmentinius darinius, bet ir užkerta kelią jo susidarymui.

Pigmentiniai odos dariniai pašalinami šiuolaikiniais lazeriais ar intensyvia pulsine šviesa.

Kas tai yra pigmentiniai odos dariniai?

Odoje esančios ląstelės melanocitai gamina odos pigmentą melaniną. Kai odoje yra melanocitų žymus perteklius, atsiranda pigmentiniai odos dariniai. Taip formuojasi šlakai, rudos senatvinės dėmės, apgamai, lentigines.

Apgamai – juos pirmiausia reikia ištirti SIAskopijos metodu; tai pats moderniausias šiai dienai apgamų ištyrimo metodas pasaulyje;
Lentigines – plokščios, rudos spalvos odos dėmės, atsiranda po dažno saulės spindulių poveikio;
Keratoses – nedaug iškilios pigmentinės dėmės, ypač dažnai lokalizuojasi nugaros ir rankų odoje;
Šlakai, strazdanos – rusvos spalvos dėmės, dažnos žmonėms, turintiems šviesią odą ir kt.

Ar reikia papildomai ištirti pigmentinius odos darinius?

Apgamus ir kitus įtartinus pigmentinius odos darinius būtina ištirti SIAskopijos būdu. Šio tyrimo pagalba galima tikslai nustatyti, kokius darinius reikia pašalinti ir kokiu būdu.

Kaip šalinami pigmentiniai odos dariniai?

Pigmentiniai odos dariniai gali būti lengvai pašalinami šiuolaikiniais lazeriais, intensyvia pulsine šviesa. Kartais, kad gauti gerą rezultatą, reikia kombinuoti kelis skirtingo ilgio bangų lazerius ar lazerius su Intensyvios Pulsinės Šviesos aparatais. Šios sistemos skleidžia vieno ar kito specifinio ilgio šviesos bangas, kurias sugeria odos pigmentas. Kai spinduliai eina per odą, juos sugeria padidintos koncentracijos odos pigmentas melaninas, – tada jis išbąla ir yra pilnai pašalinamas. Aplinkinė oda lieka sveika ir nepaliesta.

LABAI SVARBU! Lazeriu ir IPŠviesa nešalinama odos melanoma ir kai kurie kiti piktybiniai odos dariniai. Jei yra įtarimas, gydytojas išaiškins jums visas gydymo galimybes ir būdus.

Kiek reikės gydymo kursų?

Beveik visiems pigmentiniams dariniams užtenka vieno gydymo kurso. Jei darinys yra labai didelis, gali prireikti kelių gydymo seansų.

Ar gali atsinaujinti pigmentacija toje pačioje vietoje?

Paprastai pašalinus, pigmentiniai dariniai toje pačioje vietoje neatsinaujina. Tačiau kai kuriems žmonėms, kurių oda turi polinkį padidintai pigmentacijai, gali atsirasti pigmentas kitoje vietoje. Tuo tikslu GK Klinikoje skiriamas papildomas kombinuotas gydymas.

Koks pooperacinis gydymas reikalingas po depigmentacinio gydymo?

Kadangi daugelis pigmentinių odos darinių susidaro dėl per didelio saulės spindulių poveikio, būtina naudoti apsauginius kremus nuo saulės. Gydytojas jums patars, kokį kremą ir su kokiu SPF faktoriumi pasirinkti. Geriausiai tinka kombinuoti specialūs kremai, kurie apsaugo odą ir nuo UVA ir nuo UVB spindulių (turi savo sudėtyje cinko arba (ir) titano oksido), yra atsparūs vandeniui, tinka alergiškai odai ir vaikams.

Jei reikia, specialistas papildomai skirs Jums medikamentinį gydymą ar specialios paskirties balinančias kosmetologines priemones.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.