Plaukų slinkimo ir nuplikimo gydymas, individualios gydymo programos, palaikomosios procedūros

Kompleksinis plaukų slinkimo ir nuplikimo gydymas

Plaukų slinkimo ir nuplikimo gydymas GK Klinikoje

Atlikus  reikalingus diagnostinius tyrimus bei įvertinus jų rezultatus, gydytojas nustatys tikslią diagnozę bei bus paskirtas individualus plaukų slinkimo ar nuplikimo gydymas. Skiriamas kompleksinis gydymas išoriniais ir (ar) sisteminiais vaistais, kurie gali būti kombinuojami su vietine fototerapija (PUVA ar UVB 311 nm) bei mezoterapijos procedūromis, plaukų mikrotransplantacijos operacijomis. Gydytojas patars, kaip pasirinkti tinkamas plaukų priežiūros priemones.

Kaip plaukų svogūnėlius veikia mezoterapija?

Mezoterapijos pavadinimas kilo iš dviejų žodžių: „meso“ ir „terapija“. Mezo – (nuomezoderma) – vidurinis gemalo lapelis, iš jo išsivysto įvairūs audiniai bei organai, tame tarpe ir oda. Terapija – tai gydymas.
Į odą, šalia plaukų svogūnėlių  švirkščiami preparatai yra biologiškai veiksmingesni, nei leidžiant į raumenis ar veną, mezoterapijos efektyvumas didesnis, reikia žymiai mažesnių vaistų ar preparatų dozių, o veikimas suleistoje vietoje yra ilgesnis ir stipresnis!
Mezoterapija padeda prailginti plaukų augimo ir vystymosi ciklą, jie mažiau slenka ir plikimas pristabdomas.  Po 3-4 procedūrų plaukai sustorėja, sustiprėja, sumažėja slinkimas.

Ar įmanoma persodinti plaukų svogūnėlius į nuplikusias galvos odos sritis?

Sustabdžius plaukų slinkimą, mikro – plaukų transplantacijos technikos dėka įmanoma persodinti į nuplikusias sritis pavienius plaukų folikulų transplantantus. Procedūros metu persodinami šimtai mikro-transplantų (pavienių plaukų folikulų ar dviejų-trijų folikulų grupelės) ir implantuojami į nuplikusią odą. Jie įsodinami tokiu būdu, kad nesiskirtų nuo natūralaus augimo. Šiuo būdu atstatoma natūrali, jaunatviška išvaizda, atgaunamas pasitikėjimas savimi.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.