Krūtų padidinimas (augmentacija)

Krūtų padidinimas Krūtų padidinimas Krūtų padidinimas

 

 

 

 

 

Daugelis moterų  troškta didesnės, seksualios krūtinės. Kartais Jūsų krūtinė nuo gimimo yra nedidelė, kartais viena krūtis būna ryškiai mažesnė nei kita. O kartais nuostabios, apvalios krūtys po gimdymo, su metais, ar po didelio svorio numetimo neatpažįstamai pasikeičia. Krūtų padidinimas implantais padidins Jūsų krūtinę, suteiks jai geidžiamą formą, ir tobulas moteriškumo ir seksualumo proporcijas…

Ar krūtų padidinimas Jums tinka?

Konsultacijos metu plastikos chirurgui Jūs pasakysite, kokio dydžio krūtinės norėtumėte, ką norėtumėte pakeisti. Tai padės plastikos chirurgui geriau suprasti ir įvertinti Jūsų troškimus bei patarti, ar ši operacija Jums tinka.

Kam reikalinga konsultacija? Kaip parenkami krūtų implantai?

GK Klinikoje plastikos specialistas apžiūrės Jūsų krūtis, įvertins jų dydį, formą, odos kokybę, spenelių ir areolių būklę. Labai svarbu informuoti gydytoją, jei turėjote kitas krūtų operacijas, darėte mamografiją.

Plastikos chirurgas supažindins Jus su visais šios operacijos trūkumais ir privalumais. Kartu aptarsite norimos krūtinės dydį ir formą. Kiekvienu atveju specialistė individualiai parinks Jums tinkančius krūtų implantus bei rekomenduos Jums tinkantį implantų operacijos būdą.

krūtų padidinimas implantais

Konsultacijos metu reikėtų nurodyti, kokius vaistus vartojate, kokias operacijas turėjote, ar Jūsų kraujo spaudimas nepadidėjęs, ar nesergate cukriniu diabetu, skydliaukės ligomis, ar nevartojate Aspirino ar kitų kraujo krešėjimą veikiančių vaistų. Nepamirškite pasakyti, jei turite kokią alergiją vaistams.

Ar reikia specialaus pasiruošimo krūtų didinimo operacijai?

Kartais prieš operaciją gali reikti atlikti krūtų mamografinį tyrimą ar krūtų echoskopinį tyrimą. Ar reikia atlikti šiuos tyrimus, nuspręs plastikos chirurgas konsultacijos metu.

Jeigu Jūs rūkote, tai prieš operaciją reikia sumažinti cigarečių skaičių. Prieš operaciją rekomenduojama nevartoti Aspirino bei kitų kraujo krešumą mažinančių vaistų.

Kaip vyksta krūtų didinimo operacija?

Operacija vyksta bendrinėje nejautroje. Ji trunka 1-3 valandas. Po operacijos mes pasiūlysime Jums iki kito ryto pasilikti GK Klinikoje, specialistų priežiūroje.

Kokius krūtų implantus galiu pasirinkti?

GK Klinikoje Jūs galite pasirinkti norimus implantus:

  • užpildytus fiziologiniu tirpalu;
  • užpildytus silikonu (vieno tankio ar kelių, skirtingo tankio silikonu);
  • užpildytus hidrogeliu.

​Konsultacijos metu plastikos  chirurgas supažindins Jus su visų šių implantų teigiamomis ir neigiamomis savybėmis bei padės Jums pasirinkti norimą rūšį.

Kodėl mes rekomenduojame Hidrogelinius krūtų implantus?

Hidrogeliniai krūtų implantai – tai naujos kartos ir biotechnologijų krūtų implantai, padarę perversmą krūtų didinimo istorijoje. Jų privalumas, kad hidrogelis, čiuopiant visai nesiskiria nuo natūralaus krūties audinio, bet tuo pačiu yra visai nekenksmingas organizmui. Šie bioimplantai tarsi suderina savyje pačias geriausias anksčiau sukurtų implantų savybes: silikoninių implantų  elastingumą ir fiziologinio vandens pripildytų implantų nekenksmingumą. Hidrogelis – tai natūralios kilmės medžiaga, neturinti kenksmingų savybių.

Kaip vyksta sveikimas, ar reikės specialios priežiūros?

Paprastai grįžti į darbą Jūs galėsite jau po kelių dienų. Sunkaus fizinio darbo ir sporto mes patariame vengti 4-6 savaites. Po operacijos plastikos chirurgas Jums parinks specialią liemenėlę, kurią patartina nešioti 6 savaites.

Ar labai matomi randai?

Priklausomai nuo operacijos būdo, randas būna 3-5 cm ilgio po krūtimi odos raukšleje ar palei spenelį. Jei krūtų implantai dedami per spenelį, pooperacinis randas tampa beveik nematomas.

Ar krūtų implantai sutrikdo krūties veiklą?

Krūtų implantai nesutrikdo krūties veiklos: pieno gamybos, kūdikio žindymo. Jūs galite drąsiai gimdyti ir maitinti kūdikį.

krūtų implantai krūtų operacija
Prieš krūtų padidinimo operaciją                               Po krūtų padidinimo operacijos
Gyd. Gytė Grigonytė-Babajan

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.