Lūpų modeliavimas BOCA polilaktiniais siūlais

Formuojant lūpų kontūrą, lūpos pastorinamos, jos atrodo pilnesnės, putlesnės, sumažėja raukšlelės tiek ant pačių lūpų, tiek ir aplink jas. Dažniausiai šiai procedūrai atlikti naudojami audinių užpildaipolylaktiniai BOCA siūlai, kiek rečiau – autoriebalų injekcijos.

Kuo unikalus lūpų modeliavimas BOCA siūlais?

Lūpų modeliavimas BOCALietuvoje BOCA polilaktiniai lūpų siūlai saugiai ir efektyviai vartojami jau keletą metų. Ši procedūra turi daug privalumų prieš kitas lūpų putlinimo procedūras, nes:

  • Ilgalaikis efektas, kuris trunka iki penkių metų;
  • Minimalus diskomfortas;
  • Labai mažai pašalinių reiškinių, nes procedūrai atlikti užtenka vieno adatos dūrio!
  • Ypatingai stimuliojama lūpų naujo kolageno gamyba;
  • Pilnai besirezorbuojantys siūlai;
  • Puikiai išmodeliuoja vertikalios formos lūpas!

 

Kaip veikia BOCA lūpų modeliavimo sūlai?

Siūlai pagaminti iš polikatinės rūgšties, kuri tirpdama aplink kiekvieną siūlą skatina formuotis naujus kolegeno pluoštus. Mūsų organizme yra laktinės rūgšties, dėl to BOCA siūlus žmogus puikiai toleruoja. Lūpos tarsi užsipildo iš vidaus natūraliu nauju Jūsu kolagenu, padidėja ir sustangrėja. Dėl unikalaus kabliukų dizaino, aplink esantys audiniai prilaiko siūlus vietoje ir jie niekur negali pasisilinkti.

Kas yra siūlai su „kabliukais”?

Kitaip nei įprastiniai siūlai, kurie yra lygūs, BOCA siūlai turi labai mažus plauko storio kabliukus, kurie buvo sukurti atlikus išsamius tyrimus ir turi efektyviausią geometriškai patentuotą „kabliuko” dizainą pasaulyje. Jie yra gaminami griežtai reguliuojamoje kompanijoje, kuri kuria ir gamina modernius medicininius produktus pastaruosius 25 metus.

Kaip atrodo BOCA lūpų siūlai?
Kitaip nei kiti polipropileno siūlai, BOCA siūlai yra skaidrūs, labai ploni ir todėl jie yra nepastebimi po šviesia ar plona oda.

Ar procedūra yra saugi?
Procedūra yra labai saugi kuomet ji yra atliekama patyrusio procedūros gydytojo. Šios procedūros rizika ir komplikacijos yra retos ir paprastai lengvai ištaisomos. Retais komplikacijų atvejais, jei to prireikia, siūlai gali būti pašalinami arba gali būti pakeičiama jų vieta.

Kam reikalinga konsultacija? 
GK Kinikoje plastikos specialistas apžiūrės Jūsų lūpas, įvertins jų dydį, formą, raukšlėtumą apie lūpas, lūpų kampučiuose.

Plastikos chirurgas supažindins Jus su visais šios procedūros ypatumais. Kartu aptarsite lūpų norimą dydį ir formą. Kiekvienu atveju specialistė individualiai padės pasirinkti Jums tinkantį lūpų modeliavino būdą, aptarsite jų privalumus ir trūkumus. Gal gydytoja patars Jums atlikti BIONUTRILIPS procedūrą ar lūpų modeliavimą autoriebalų injekcijomis.

Konsultacijos metu reikėtų nurodyti, kokius vaistus vartojate, ar nesirgote lūpų papastąja pūsleline (herpes), neturinte polinkio hipertrofiniams randams, nesergate autoimuninėmis ligomis ar nevartojate Aspirino, ar kitų kraujo krešėjimą veikiančių vaistų. Nepamirškite pasakyti, jei turite kokią alergiją vaistams.

Kaip vyksta lūpų modeliavimas BOCA siūlais?
Iš pradžių lūpos nujautrinamos specialiu anestetiniu kremu. Paskui per vieną adatos dūrį, specialią kaniulę polilaktinis siūlas išguldomas viršutinėje, o po to apatinėje lūpose. Po procedūros užklijuojami kūno spalvos mikropleistrai.

Ar skausminga lūpų storinimo BOCA siūlais procedūra? 
Paprastai lūpos nujautrinamos specialiu kremu arba procedūra atliekama laidinėje nejautroje. Be to, procedūra atliekama tik per vieną adatos dūrio skylutę, todėl diskomfortas būna minimalus.

Kokia priežiūra yra reikalinga po procedūros?
Po procedūros rekomenduojama laikytis tam tikrų praktinių instrukcijų ir priežiūros, kuri padėtų išlaikyti siūlus vietoje. Kai kurie iš šių patarimų pataria vengti intensyvaus veido trynimo (masažo), vengti stipraus išsižiojimo (pvz. obuolių valgymo ir žiovavimo), taip pat patariama vengti kai kurios sportinės veiklos. Mes Jums plačiau paaiškinsime šias rekomendacijas.

Ar yra pašalinių efektų po procedūros?
Kartais po procedūros lūpos gali patinti, parausti, gali kiek perštėti, tempti. Paprastai šie pojūčiai išnyksta per kelias dienas.Tam, kad to išvengtumėte griežtai laikykitės gydytojo nurodymų po procedūros.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.