Lytinių lūpų atjauninimas ir kontūro atkūrimas audinių užpildais

Formuojant lytinių lūpų kontūrą, lūpos atjauninamos, atstatomas jaunatviškas jų kontūras, jos atrodo pilnesnės, putlesnės, seksualinės. Lytinių lūpų atjauninimas ir kontūro atkūrimas dažniausiai atliekamas audinių užpildais, kiek rečiau – autoriebalų injekcijomis.

GK Klinikoje galite pasirinkti įvairių, tik geriausios kokybės hialurono rūgšties audinių užpildus:

FILORGA ART FILLER FINE LINES, FILORGA ART FILLER UNIVERSAL, FILORGA ART FILLER LIPS, FILORGA ART FILLER VOLUME, JUVEDERM.

Lytinių lūpų atjauninimas ir kontūro atkūrimas audinių užpildais

Kaip veikia audinių užpildai?

Audinių užpildai leidžiami į lytines lūpas:

  • savo tūriu jas padidina, atstato jaunatvišką jų kontūrą, paputlina, pastorina, padaro jas seksualesnes, palygina jų paviršiaus raukšleles;
  • stimuliuoja naujų kolageno skaidulų susidarymą.

Ar saugus lytinių lūpų atjauninimas audinių užpildais?

Lietuvoje audinių užpildai saugiai ir efektyviai vartojami jau daugiau kaip porą dešimtmečių. Jais ne tik galima paputlinti lytines lūpas, atjauninti, bet ir pakoreguoti jų formą. Kiekvienais metais tūkstančiai pacientų naudoja šį gydymo metodą. Taigi jis greitai tapo labai populiariu metodu, nes tai:

  • Ilgalaikis efektas;
  • Minimalus diskomfortas;
  • Labai mažai pašalinių reiškinių;
  • Galite iškart grįžti į darbą .

Kuo skiriasi audinių užpildai?

GK Klinikoje galite pasirinkti įvairių pasaulyje tik patikimų gamintojų ir tik geriausios kokybės  hialuronon rūgšties audinių užpildus:

FILORGA ART FILLER FINE LINES, FILORGA ART FILLER UNIVERSAL, FILORGA ART FILLER LIPS, FILORGA ART FILLER VOLUME, JUVEDERM.

Hialurono rūgšties užpildai – sudaryti iš hialurono rūgšties (ji įeina į daugelį mūsų organizmo audinių, pvz: kremzlės, raiščių ir kt., sudėtį). Jie natūralesni mūsų organizmui, bet  greičiau organizmo suskaidomi ir pašalinami (priklausomai nuo gamintojo efektas trunka apie  9-13 mėnesių).

Kam reikalinga konsultacija? 

GK Kinikoje plastikos specialistas apžiūrės Jūsų lūpas, įvertins jų dydį, formą, raukšlėtumą.

Plastikos chirurgas supažindins Jus su visais šios procedūros ypatumais. Kartu aptarsite norimų lūpų  dydį ir formą. Kiekvienu atveju specialistas individualiai padės pasirinkti Jums tinkančius audinių užpildus, aptarsite jų privalumus ir trūkumus.

Konsultacijos metu reikėtų nurodyti, kokius vaistus vartojate, ar nesirgote lūpų paprastąja pūsleline (herpes), neturite polinkio hipertrofiniams randams, nesergate autoimuninėmis ligomis, ar nevartojate aspirino, ar kitų kraujo krešėjimą veikiančių vaistų. Nepamirškite pasakyti, jei turite kokią alergiją vaistams.

Kaip vyksta lytinių lūpų atjauninimas ir kontūro atkūrimas?

Specialus audinių užpildų gelis suleidžiamas į lytines lūpas ir tam pakanka vos vieno dūrio! Tai galime padaryti be daugybės injekcijų ar dūrių, vienos procedūros pagalba.

Leidžiant lytinės lūpos padidinamos ir paryškinamos, atstatoma jų forma ir tūris. Taip lūpoms suteikiama dar daugiau tūrio ir putlumo, jos tampa dar seksualesnės. Rezultatai matomi iš karto!

Ar skausminga lytinių lūpų atjauninimo audinių užpildais procedūra

Paprastai lūpos nujautrinamos specialiu kremu, o pati procedūra atliekama tik per vieną adatos dūrio skylutę, todėl diskomfortas būna minimalus.

Ar yra kokių pašalinių efektų po procedūros?

Kartais po procedūros lytinės lūpos gali patinti, parausti, gali kiek perštėti, tempti. Paprastai šie pojūčiai išnyksta per kelias dienas. Tam, kad to išvengtumėte griežtai laikykitės gydytojo nurodymų po procedūros.

Kaip sužinoti ar aš tinku šiai procedūrai?

Paklauskite mūsų gydytojo. Jei turite klausimų, kviečiame skambinti į GK Kliniką tel. +370 5255 33 53 ir susitarti dėl privačios gydytojo konsultacijos.Po trumpos apžiūros gydytojas nuspręs, ar šis gydymo būdas Jums tinka.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.