Rankų ir kojų žvynelinės (psoriazės) gydymas lokaliais UVA ir UVB spinduliais

Kas yra žvynelinė?

Žvynelinė liga (psoriazė) – tai lėtinė, pasikartojanti uždegiminė odos liga, kuriai būdingas pagreitėjęs epidermio ląstelių atsinaujinimas.

Ar žvynelinė gali pakenkti delnus ir padus?

Taip. Daliai pacientų pažeidžiama ne tik kūno ar galvos plaukuotosios dalies oda, bet ir padų ar delnų oda. Kitiems gali būti pažeista tik delnų ar padų oda, todėl atitinkamai adaptuojamas ir žvynelinės / psoriazės gydymas.

rankų ir kojų lokalus psoriazės gydymas

Kaip gydoma padų ir delnų žvynelinė?

Padų ir delnų žvynelinės / psoriazės gydymas yra kompleksinis. Priklausomai nuo ligos išplitimo, eigos parenkamas gydymo metodas: lokaliai naudojami vaistai, geriami vaistai ar fototerapija, dažnai šie gydymo metodai kombinuojami tarpusavyje, tuomet efektas pasiekiamas žymiai greičiau, pailgėja periodas be bėrimų.

Kas tai yra fototerapija?

Fototerapija – tai gydymas ultravioletiniais spinduliais. Gydymui yra taikomi UVA (320 – 400nm) bei UVB (280 – 320nm) spektrai. Įranga, esanti GK Klinikoje, įgalina taikyti tiek UVB tiek UVA procedūras tik padams/delnams, nešvitinant kūno odos, o tai dar padidina gydymo saugumą.

Ar fototerapija tinka visiems?

Fototerapinis gydymas netinka, jei yra padidėjęs Jūsų odos jautrumas saulės spinduliams (sergate porfirija, raudonaja vilklige ar kitomis ligomis, kurias sunkina saulės spinduliai), taip pat, jei Jums buvo odos vėžys, turite sunkių vidaus organų ligų. Taip pat nerekomenduotina skirti šių procedų vaikams. Prieš skiriant šias procedūras būtina gydytojo konsultacija.

Kiek procedūrų reikia?

Kiekvienam žmogui reikia skirtingo kiekio procedūrų. Vidutiniškai vienam gydymo kursui reikia 10-20 procedūrų.

Kiek laiko sugaišite? Ar įmanoma tai atlikti per pietų pertrauką?

Pati procedūra trunka nuo 15-30 sekundžių iki 10 minučių. Kadangi GK Klinika yra pačiame centre, tai turėtų būti ideali vieta labai užimtiems žmonėms, kurie atlikę procedūras gali tuoj pat grįžti į darbą.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.