SECRET RF frakcinis odos atnaujinimas

Jūs norite suižnoti Jaunystės paslaptį? – tai Secret RF!

Unikali naujiena Lietuvoje – džiaugiamės pirmieji galėdami pristatyti mikroadatinę frakcinę radiodažnio sistemą- SECRET  RF! Visų Holivudo įžymybių Top sąrašo procedūra jau ir GK Klinikoje! Tai unikali visai naujos kartos ir koncepcijos odos atjauninimo sistema: procedūros metu  auksinės mikroadatėlės susminga į iš anksto užprogramuotą odos gylį ir jomis bėgdama radiodažnio energija aktyvuoja odos ląstelių dauginimąsi, patempa  ir atjaunina odą.

ATEITIES INOVACIJOS GRETA JŪSŲ!

SECRET RF frakcinis odos atnaujinimas – pati naujausia Anti-Ageing technologija, kuri saugiai ir efektyviai atjaunina Jūsų odą!

Kaip veikia SECRET RF frakcinis odos atnaujinimas?

Procedūros metu ypatingai plonos auksinės adatėlės susminga į iš anksto užprogramuotą odos gylį ir tuo pat metu aktyvuojama radiodažnio terapija. Dažniausiai naudojamos vienkartiniai antgaliai su 25 mikroskopinėmis adatėlėmis. Tuo metu išsiskyrusi nustatyta energija aktyviai veikia odos kolageno skaidulas ir užveda naujo kolageno ir elastino skaidulų gamybą.

SECRET RF frakcinis odos atnaujinimasSECRET RF frakcinis odos atnaujinimas

Kam naudojama SECRET RF procedūra?

Ši procedūra puikiai tinka patempti veido odą, sumažinti raukšles, pastangrinti odą, sumažinti poras, aknės randams gydyti, atjauninti odą.  Tačiau ji atliekama ne tik Anti-Ageing tikslais!  SECRET RF frakcinė sistema naudojama randams, strijoms ir hyperhidrozei ( padidintam prakaitavimui ) gydyti.

Kuriose srityse galima atlikti  SECRET RF procedūrą?

Procedūrą galima atlikti  tiek veido, tiek ir kitose probleminėse odos vietose: kaklo, „dekolte“ srityse, rankų , krūtinės ir kt.

Ar tai skausminga procedūra ir kiek ji trunka ?

Veido oda nuskausminama vietinės nejautros kremu, todėl mikroinjekcijų  ir radiodažnio poveikio beveik nejuntama. Pati  procedūra trunka apie pusvalandį.

Kaip atrodysiu po procedūros?

Po procedūros oda atrodo sveikai paraudusi. Švelnus paraudimas laikosi 3-4 valandas. Kadangi paviršinis odos sluoksnis procedūros metu nenuimamas ir nepažeidžiams, taigi nebereikia jokio  varginančio pooperacinio periodo!  Minimalus patinimas praeina per kelias dienas.

Kiek rekomenduojama atlikti seansų?

Nors kiekvienas pacientas yra skirtingas ir individualus, paprastai rekomenduojama atlikti 3-4 atjauninimo seansus.
Intervalas tarp procedūrų 1 mėnuo. Kiekvieno seanso metu oda keičiasi, nes persitvarko ir jaunėja iš vidaus.

Kokie SECRET RF frakciniės sistemos gydymo privalumai?

Tai  saugi ir efektyvi ir greita procedūra, tinka bet kokiam odos tipui ir  nepriklauso nuo odos pigmentacijos. Ši sistema apjungia savyje ir frakcinių lazerių, ir Thermage® gerąsias savybes, tačiau visai neskausminga, pacientas nejaučia jokio karščio, nėra komplikuoto poprocedūrinio periodo. Tai naujo lygio inovacinė atjauninimo metodika!

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.