Veido raukšlių korekcija chirurginiu būdu (veido patempimas)

Senėjimas – tai natūralus gamtos užprogramuotas biologinis procesas. Ypač jį pagreitina nesaikingas piknaudžiavimas UV spinduliais (kaitinantis saulėje, soliariumuose), rūkymas, odos dehidratacija, stresas, staigus ir didelis svorio metimas ir t.t.

Dar ne taip seniai veido patempimo operacija buvo žvaigždžių ir kitų įžymybių privilegija. Šiandien, veido patempimas, arba ritidektomija,- skirta ne tik žymiesiems ir turtingiems. Pasaulyje tai viena iš populiariausių, bet ir sudėtingiausių estetinių operacijų, stulbinančiai atsukančių laiko rodyklę atgal…
Veido patempimo operacijos metu patempiama apatinė veido dalis, išlyginamos raukšlės, atstatomi veido ir kaklo kontūrai.

Ar veido patempimas Jums tinka?

Konsultacijos metu plastikos chirurgui Jūs pasakysite, kokio rezultato norėtumėte, ką norėtumėte pakeisti. Tai padės plastikos chirurgui geriau suprasti ir įvertinti Jūsų troškimus, bei patarti, ar ši operacija Jums tinka.

Mes rekomenduojame šią operaciją, jei:

  • labai gili raukšlė, einanti nuo nosies link lūpų kampo, kartu su skruostų odos laisvumu;
  • ryškus odos ir minkštųjų audinių laisvumas, ties apatinio žandikaulio linija. Nėra aiškaus, gražaus jaunatviško kontūro;
  • gilios raušlės skruostų sityje; odos ir minkštųjų audinių perteklius šioje srityje;
  • raukšlės, riebalų ar/ir odos perteklius kaklo srityje.

Veido patempimas sėkmingai išspręs šias problemas.

Kam reikalinga konsultacija?

GK Klinikoje plastikos specialistas paprašys Jūsų parodyti ir papasakoti, ką konkrečiai Jūs norėtumėte pakeisti. Tai padės plastikos chirurgui geriau suprasti ir įvertinti Jūsų troškimus, bei patarti, ar ši operacija Jums tinka.

Gal gydytojas patars Jums atlikti Thermage® veido nechirurginį odos patempimą, o gal Jums labiau tiks veido kontūravimas polilaktiniais Happy lift™ siūlais.

Konsultacijos metu plastikos chirurgas įvertins Jūsų odos storumą, elastingumą, odos perteklių, laisvumą, raukšlių gilumą ir kitus faktorius, kurie svarbūs sudarant operacijos planą ir apimtį.
Konsultacijos metu reikėtų nurodyti, kokius vaistus vartojate, kokias operacijas turėjote, ar Jūsų kraujo spaudimas nepadidėjęs, ar nesergate cukriniu diabetu, skydliaukės ligomis, ar nevartojate Aspirino, ar kitų kraujo krešėjimą veikiančių vaistų. Nepamirškite pasakyti, jei turite kokią alergiją vaistams.

Ar galima kartu su veido patempimo operacija atlikti kitas operacijas ir procedūras?

Kartu su plastikos chirurgu aptarsite kokias dar papildomas operacijas ir procedūras galima atlikti kartu su veido patempimo operacija. Pvz: kartu su veido patempimo operacija dažnai atliekama viršutinių ir apatinių vokų plastikakaktos pakėlimasFrakcinis odos atnaujinimas Fraxel® lazeriu, kitos procedūros. Taip dar labiau padidinamas operacijos efektyvumas.
Kombinuotas gydymas (ar su kitomis operacijomis, ar su neoperaciniais metodais) visada yra žymiai efektyvesnis.

Ar reikia specialaus pasiruošimo veido patempimo operacijai?

Jeigu Jūs rūkote, tai prieš operaciją reikia sumažinti cigarečių skaičių. Prieš operaciją rekomenduojama nevatroti Aspirino, bei kitų kraujo krešėjimą mažinančių vaistų.
Perspėkite gydytoją, jei planuojate stipriai numesti kūno svorį. Kadangi, metant svorį, poodinis riebalų kiekis mažėja, o odos perteklius didėja, operaciją geriausia planuoti stabilizavus kūno svorį.
Specialistas gali rekomenduoti Jums įvairias modernias neoperacines priemones, kurios padidins veido patempimo operacijos efektą.

Kaip atliekama veido patempimo operacija?

Dėl individualių savybių, kiekvienu atveju plastikos chirurgas parinks tą operacijos chirurginį metodą ir techniką, kuris Jums labiausiai tinka ir kurį taikant, galima pasiekti geriausią efektą.

veido patempimo operacijaveido patempimo operacija

veido patempimo operacijaveido patempimo operacija

Operacija vyksta bendrinėje nejautroje. Priklausomai nuo apimties ir papildomų operacijų ar procedūrų, ji trunka 4-6 valandas. Po operacijos mes pasiūlysime Jums iki kito ryto pasilikti GK Klinikoje, specialistų priežiūroje.

Ar labai matomi randai?

Nors yra daug veido patempimo operacijų variantų, paprastai randai slepiasi plaukuotoje galvos dalyje bei už ausų, taigi yra tikrai menkai pastebimi. Plastikos chirurgas parekomenduos eilę modernių technologijų ir priemonių, kad jie taptų dar mažiau matomi.

Kaip vyksta sveikimas, ar reikės specialios priežiūros?

Iš karto po operacijos audiniai būna patinę. Skausmas po operacijos minimalus, nes skiriami specialūs medikamentai. Po kelių dienų po operacijos nuimamos kai kurios siūlės, ir užklijuojami specialūs pleistrai.
Gijimas vyksta palaipsniui.
Po operacijos chirurgas rekomenduos Jums specialų tvarstį. Jau po kelių savaičių Jūs jausitės patogiai, galėsite naudoti įprastinį makiažą. Po mėnesio galėsite sportuoti.
Nepamirškite saugoti savo veido odą nuo tiesioginių saulės spindulių ir naudoti apsauginius kremus nuo saulės.

Kiek laiko trunka efektas po veido patempimo operacijos?

Kadangi amžiniai pakitimai vyksta nenutrūkstamai, efektas vidutiniškai trunka 10-15 metų.

Kaip pratęsti efektą po veido patempimo operacijos?

Kad efektas po operacijos truktų kuo ilgiau, reikia laiku kreiptis į mūsų GK Klinikos specialistus, kurie sudarys Jums individualią Antisenėjimo „Anti-Aging” programą. Į programą įtraukiamos pačios naujausios medicininės antisenėjimo tecnologijos (Thermage®FRAKCINIS ODOS ATNAUJINIMAS FRAXEL® LAZERIU, KAMIENINIŲ LĄSTELIŲ PROGRAMA, VEIDO ODOS REJUVENIZACIJA LAZERIAISFOTOREJUVENIZACIJA ir daugelis kitų). Jos laiku užkirs kelią senėjimo procesui ir neleis keistis Jūsų odai!

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.