Veido ir kaklo kontūro korekcija Happy Lift™ siūlais

VEIDO IR KAKLO KONTŪRO KOREKCIJA HAPPY LIFT™ SIŪLAIS

Kas yra Happy lift™ siūlai ?

Happy lift™ siūlų procedūros metu  yra naudojami patentuoti, puikios kokybės Promo Italia polilaktinės rūgšties siūlai. Tau saugi ir efektyvi procedūra, o jos rezultatai – subtiliūs  ir  atrodo labai natūraliai. Procedūros metu atstatomas jaunatviškas veido kontūras, pakritę audinai gražinami į ankstesnę savo vietą, veidas atrodo puikiai pailsjęs ir žvalus! Tai inovatyvi, minimaliai invazinė savaitgalio procedūra, kurios  rezultatai yra labai  panašūs į įprastinį veido odos patempimą.

Happy lift™ siūlai ypač tinka: 

  • Pakelti asimetriškus antakius;
  • Atstatyti  ir pakelti suglebusius skruostus;
  • Patempti minkštuosius audinius ir skruostus vidurinėje ir apatinėje veido srityje;
  • Iškontūruoti kaklą.

Kaip atliekama procedūra?

 Happy lift™ siūlų  procedūros metu naudojami labai ploni polilaktinės rūgšties medicininiai siūlai su kabliukais. Jie pagaminti iš patentuotos medžiagos, kurie patempia ir prilaiko suglebusias antakių, skruostų, veido ir kaklo sritis. Siūlai yra išguldomi į tiksliai numatytas sritis, naudojant adatą arba per labai mažą 1-2 mm pjūvį. Įvesti po oda kabliukai atsiveria skėčio principu ir suformuoja atraminę struktūrą, kuri patempia ir pakontūruoja  audinius. Audinai pakyla į vertikalesnę ir jaunatviškesnę padėtį.

Kas yra siūlai su „kabliukais“?

Kitaip nei įprastiniai siūlai, kurie yra lygūs, Happy lift™ turi labai mažus plauko storio kabliukus. Jie buvo sukurti atlikus išsamius tyrimus ir turi efektyviausią, geometriškai patentuotą „kabliuko“ dizainą pasaulyje. Siūlai yra gaminami griežtai reguliuojamoje kompanijoje, kuri kuria ir gamina modernius medicininius produktus pastaruosius 25 metus.

Kaip siūlai atrodo? Ar jie matomi po oda?

Kitaip nei kiti polipropileno siūlai, Happy lift™ siūlai yra skaidrūs, labai ploni, todėl jie yra nepastebimi po šviesia ar plona oda.

Kaip veikia Happy lift™ siūlai?

Gydytojas padaro nedidelį adatos dūrį, ar 2 mm pjūvį  ir išguldo siūlus, pagal  iš anksto pažymėtą schemą. Siūlai tvirtai prisitvirtina prie po oda esančių audinių, nesukeldami jokios  papildomos traumos. Kabliukai tiksliai padeda išlaikyti siūlą numatytoje vietoje.  Polilaktinė rūgštis, tirpstant siūlams, intensyviai stimuliuoja naujo kolageno gamybą, todėl aplink kiekvieną siūlą pradeda formuotis nauji kolegeno pluoštai. Būtent dėl  intensyviai gaminamo naujo kolageno ir pasikeičia veido kontūrai.

Ar procedūra yra skausminga?

Jums procedūros metu bus suteiktas vietinis nuskausminimas, taip pat Jums gali būti pasiūlyta lengva nejautra. Paprastai pacientai sako,  jog „blogiausia dalis“ yra vietinis nuskausminimas.

Ar Happy lift™ procedūra yra saugi?

Procedūra yra labai saugi, kai yra atliekama patyrusio gydytojo.

Kiek gali prireikti procedūrų?

Dažniausiai, iškontūruoti veidą ar kaklą, užtenka vienos procedūros.

Kaip ilgai trunka Happy lift™ procedūra?

Dažniausiai ši procedūra yra atliekama naudojant vietinį nuskausminimą ir trunka 30 – 90 minučių. Pacientai gali po procedūros vykti namo. Būtų gerai jei Jus į namus galėtų parvežti draugai.

Kokia priežiūra yra reikalinga po procedūros?

Po procedūros rekomenduojama laikytis tam tikrų praktinių instrukcijų ir priežiūros, kuri padėtų išlaikyti siūlus vietoje, kad jie nepajudėtų. Mes Jums rekomenduosime vengti intensyvaus veido trynimo (masažo), stiprių aktyvių judesių, nemiegoti ant šono, kad veidas nesiliestų prie pagalvės, vengti stipraus prasižiojimo (pvz. obuolių valdymo ir žiovavimo) ir kai kurio sporto. Mes Jums plačiau paaiškinsime šias rekomendacijas.

Kada galima grįžti į darbą ar imtis kitos veiklos?

Jūs galėsite grįžti į darbą praėjus 2 – 3 dienoms po procedūros.

Kiek laiko trunka efektas po Happy lift™ siūlų procedūros?

Atsižvelgiant į paciento amžių, odos suglebimo laipsnį, naudojamų siūlų kiekį ir gydytojų patirtį, siūlai išlaiko savo savybes iki penkerių metų. Happy lift™ siūlai laikui bėgant pilnai ištirpsta (rezorbuojasi).

Kokie galimi šalutiniai poveikiai?

Procedūra yra iš tiesų saugi ir komplikacijos yra labai retos. Po procedūros gali atsirasti  patinimas, mėlynės, odos nelygumai. Kai kuriais atvejais pacientai gali jausti tam tikrą tempimą arba kai kuriais atvejais gali jausti siūlus. Šie nedideli šalutiniai poveikiai laikui bėgant išnyks. Kadangi naudojama metodika yra grįžtamoji, nepageidaujami šalutiniai poveikiai paprastai yra lengvai pakoreguojami .

Ar  Happy lift™ siūlai gali būti derinami su kitomis estetinėmis procedūromis?

Happy lift™ procedūrą  galima derinti su botulino toksino procedūraveido odos užpildaisfrakciniu odos atnaujinimu Fraxel® lazeriu bei kitomis inovatyviomis estetinėmis procedūromis.

Kokius rezultatus matysiu?

Poveikis yra matomias iš karto. Kontūras po procedūras gerėja keleto mėnesių bėgyje. Paprastai galutinį rezultatą galima pamatyti po 2-3 mėnesių.

Ar galėsiu vėliau atlikti įprastinį veido odos patempimą ar antakių pakėlimą?

Dėl unikalios struktūros siūlai begat metams pilnai ištirpsta. Todėl ateityje nėra jokių kliūčių atlikti tradicinį chirurginį veido odos patempimą ar antakių pakėlimą.

Ar Happy lift procedūra Jums tinka?

Jei nenorite atlikti chirurginio veido odos ar antakių odos patempimo  arba ją atlikti dar per annksti, tada Happy lift™ procedūra idealiai Jums tinka! Tai ideali procedūra pacientams su vidutiniu antakių, skruostų ir kaklo minkštųjų audinių suglebimu, pakritimu.

Mūsų GK Kinikoje plastikos speciaistėpaprašys Jūsų parodyti ir papasakoti, ką konkrečiai Jūs norėtumėte pakeisti. Tai padės plastikos chirurgui geriau suprasti ir įvertinti Jūsų troškimus, bei patarti, ar ši procedūra Jums tinka.

Konsultacijos metu plastikos chirurgė įvertins Jūsų odos storumą, elastingumą, odos perteklių, laisvumą, raukšlių gilumą ir kitus faktorius, kurie svarbūs sudarant procedūros planą ir apimtį.

Konsultacijos metu reikėtų nurodyti, kokius vaistus vartojate, kokias operacijas turėjote, ar Jūsų kraujo spaudimas nepadidėjęs, ar nesergate cukriniu diabetu, skydliaukės ligomis, ar nevartojate aspirino, ar kitų kraujo krešėjimą veikiančių vaistų. Nepamirškite pasakyti, jei turite kokią alergiją vaistams.